PARTIZAN DOVEO PRVO POJAČANJE: Dete crno-belih ponovo u Humskoj
FK Partizan završio je prvo pojačanje za narednu sezonu.
Foto: EPA-EFE/ATEF SAFADI
Crno-belo dete Đorđe Jovanović vratio se u Partizan, gde će igrati na pozajmici iz Bazela.
''Parni valjak'' može i da otkupi njegov ugovor koji je vredan 2.000.000 evra, prenosi Mocart sport.
Jovanović je papirima „vezan“ za Švajcarce do 2027, zbog čega je logično što žele da izvuku što je više moguće novca za centarfora plaćenog 2.800.000 evra Makabiju iz Tel Aviva minulog leta. Po dolasku iz Izraela, 25-godišnji špic je dao šest i namestio sedam golova na 25 mečeva u svim takmičenjima.
BONUS VIDEO: MUK U HUMSKOJ: Bivši igrač Zvezde u finišu meča srušio Partizan
Preporučujemo
STIGLE PRVE FOTOGRAFIJE: Evo kako izgleda Novak Đoković posle operacije (FOTO)
06. 06. 2024. u 11:13
NOVAK ĐOKOVIĆ IZAŠAO IZ BOLNICE! Evo kako stoji situacija sa Olimpijskim igrama
06. 06. 2024. u 09:53
ĐOKOVIĆ ŽESTOKO OPLEO PO ROLAN GAROSU! Nikada im koleno neće oprostiti
06. 06. 2024. u 09:00
KOLIKO MOŽE PAUNOVIĆEVA SRBIJA? Duel sa evropskim šampionom otkriva pravi potencijal "orlova"
U večernjem terminu od 21.00 na stadionu "Keramika" reprezentacija Španije ugostiće selekciju Srbije u prijateljskom meču koji domaćinu služi kao važan deo priprema za Svetsko prvenstvo 2026. godine, dok će za "orlove" to biti veliki test i prilika da vide koliko mogu protiv najjačih selekcija na planeti.
27. 03. 2026. u 07:00
SKANDAL: UEFA zabranila pravoslavlje, a satanizam je dozvoljen!
Najnovije vesti iz sveta sporta, tačnije fudbala, vezane su za FK Crvena zvezda, ali je i cela Srbija, pa i celo pravosavlje pogođeno odlukom evropske kuće fudbala, UEFA.
27. 03. 2026. u 15:15
Snimci Hane Ikodinović zapalili internet - vreli kadrovi (VIDEO)
STARIJA ćerka "novosadske barbike" i proslavljenog vaterpoliste Danila Dače Ikodinovića, Hana Ikodinović, izrasla je u pravu lepoticu i već odavno joj tepaju da je "najleša ćerka poznatih roditelja u Srbiji".
26. 03. 2026. u 21:36 >> 21:50
Komentari (0)