SUMA TRAGIČAR: Spartak strepeo od bivšeg igrača Partizana, ali ubeležio trijumf

13. 05. 2024. u 18:20

Fudbaleri Spartaka pobedili su danas kao gosti Novi Pazar rezultatom 1:0 u meču petog kola plej-aut grupe Superlige Srbije.

СУМА ТРАГИЧАР: Спартак стрепео од бившег играча Партизана, али убележио тријумф

Domaćin je imao veliku šansu da povede u 45. minutu, ali Sejduba Suma nije realizovao jedanaesterac.

Pobedu Subotičanima doneo je rezervista Ilija Babić golom u 74. minutu, a asistent je bio Andrej Todoroski.

Na tabeli plej-auta Spartak je sad deveti sa 45 bodova, isto koliko sad ima i 10. Novi Pazar.

Oba kluba su već obezbedila opstanak u Superligi Srbije.

U narednom kolu Novi Pazar gostuje Železničaru, dok će Spartak takođe u goste, protiv Radnika.

BONUS VIDEO: MUK U HUMSKOJ: Bivši igrač Zvezde u finišu meča srušio Partizan