LALATOVIĆ SAMOUVEREN: "Verujem u iznenađenje"
Fudbaleri Spartaka iz Subotice u subotu od 18 časova i 30 minuta gostuju Partizanu u Humskoj u meču 27. kola Superlige Srbije, a trener Subotičana Nenad Lalatović izneo je svoja očekivanja.
FOTO: FK Crvena zvezda
Lalatović je rekao da veruje u pozitivan rezultat na gostovanju u Beogradu.
- Igramo na njihovom terenu i oni su u tom susretu apsolutni favoriti. Ja verujem u svoj tim i verujem da možemo da napravimo iznenađenje. Očekujem dosta navijača i jedva čekam da počne utakmica i da se u našu Suboticu vratimo neporaženi. Biće jako teško, igrači moraju da uđu u utakmicu hrabro i angažovano, da ispune ono što ja očekujem i tražim od njih, a to je da izdržimo pritisak od prvih 20 minuta. Partizan ima fenomenalnu, sjajnu ekipu, sa odličnim igračima na svim pozicijama - rekao je Lalatović.
Pohvalio je i Igora Duljaja i njegov trenerski rad.
- Igramo protiv Partizana koji vidimo i sami kako igra u poslednje vreme otkako ih vodi moj kolega Igor Duljaj. Sa njim se odlično poznajem, igrali smo zajedno u Šahtjoru i bili komšije. Jako mi je drago zbog njega što beleži dobre rezultate. Do pre dva kola je bio prvi na tabeli, što dovoljno govori i o snazi njegove ekipe. Pogledao sam poslednje dve utakmice Partizana i stvarno mi nije jasno kako je izgubio od Napretka. Partizan ima sjajne pojedince koji jednim potezom mogu da reše utakmicu - zaključio je on.
Partizan je trenutno drugi na tabeli sa 61 bodom, dok je Spartak deseti sa 31 bodom.
BONUS VIDEO: MAJSTORIJE ZVEZDINE "DESETKE": Gol kojim je Aleksandar Katai doneo 5:0 protiv Radničkog
Preporučujemo
NIJE VIŠE TAKO LAKO: Evo šta treba Partizanu da bi se plasirao u plej-in
29. 03. 2024. u 10:17
ŽELjKO OBRADOVIĆ NIJE MOGAO DA DOĐE SEBI: Ovako je trener Partizana reagovao na šok-poraz od Olimpijakosa u Evroligi
28. 03. 2024. u 22:44 >> 23:08
DA LI SE FUDBALSKA BAJKA NASTAVLjA? Bodeu će biti veoma teško da odbrani dva gola prednost na "Đuzepe Meaci"
POSLE poraza od 3:1 u Norveškoj, Inter mora da krene u potpuni juriš kada u revanšu plej-ofa Lige šampiona dočekao Bode glimt pred punim tribinama čuvene "Đuzepe Meace" (21.00).
24. 02. 2026. u 07:00
CEO SVET SE SMEJE HRVATIMA: Zbog ovoga je odložena fudbalska utakmica! (FOTO)
Najnovije vesti iz Hrvatske su takve da se ceo svet smeje.
24. 02. 2026. u 19:55
"NEMA KO DA NASEČE DRVA": Rusko selo izgubilo skoro sve muškarce u ratu u Ukrajini
U RIBARSKOM selu Sedanka, na ruskom dalekom istoku, svakodnevni život je bio težak i pre rata u Ukrajini. Većina kuća nema osnovnu infrastrukturu, kao što su voda, unutrašnji toaleti ili centralno grejanje, iako zimske temperature često padnu i na -10 stepeni Celzijusa.
24. 02. 2026. u 09:43
Komentari (0)