NORVEŽANIN NE VIDI LAKO REŠENJE ZA SPAS SVOG NEKADAŠNJEG KLUBA: Solskjer poziva na strpljenje u Mančesteru
NEKADAŠNjI fudbaler i menadžer Mančester junajteda Ole Gunar Solskjer izjavio je da ne postoji "čarobni štapić" koji bi rešio probleme u klubu sa Old traforda, prenosi danas Bi-Bi-Si (BBC).
Foto: Printskrin
Britanski milijarder Džim Retklif kupio je u februaru 27,7 odsto udela u Mančester junajtedu.
Klub sa Old traforda se trenutno nalazi na šestom mestu na tabeli Premijer lige sa 44 boda. Mančester junajted je pre tri dana poražen od gradskog rivala Mančester sitija rezultatom 3:1 u 27. kolu Premijer lige. Ovo je bio 11. poraz "crvenih đavola" u sezoni u engleskom prvenstvu.
- Nadam se da će menandžer Erik Ten Hag da bude uspešan. Nadam se da će uspeti, ali nikada ne znate šta novi vlasnici misle. Radi se o rezultatima i o tome da ekipa bude konstantna do kraja sezone - rekao je Solskjer.
Preporučujemo
NIKOLA JOKIĆ NIJE MOGAO SAM! Minesota savladala Denver i pored odlične partije Srbina
02. 03. 2026. u 00:08
JUNAJTED BEZ NjEGA NIJE ISTI TIM: Ovo je dokaz koliko je dobar igrač Bruno Fernandeš!
01. 03. 2026. u 22:49
MARKO NIKOLIĆ BESAN NA SUDIJU: Svaka čast prijatelju, osećam se glupo!
01. 03. 2026. u 22:14
STARA DAMA LEČI EVROPKE RANE U RIMU: Vučica je (skoro) nepobediva na Olimpiku, ovde su slavili samo Inter i Napoli (plus Torino dva puta)
ROMA dočekuje Juventus na Olimpijskom stadionu u ključnom susretu u trci za kvalifikacije za Ligu šampiona.
01. 03. 2026. u 06:00 >> 03:00
DA LI JE MOGUĆE? Iran se povlači sa Svetskog prvenstva u fudbalu?! Evo ko će ga zameniti!
Najnovije vesti vezane za rat koji je otpočeo na Bliskom istoku, a napad na Iran bio je okidač za to, tiču se Svetskog prvenstva u fudbalu čiji su domaćin i Sjedinjene Američke Države.
28. 02. 2026. u 22:46 >> 23:00
BIO U POSETI JUGOSLAVIJI `89: Ko je likvidarni ajtolah Ali Hamnei? Istorijski OBRT za Iran - postoje samo DVE opcije
U AMERIČKO-IZRAELSKOM napadu na Iran, ubijen je vrhovni verski vođa, ajatolah Ali Hamnei dok je obavljao svoje dužnosti u kancelariji u Teheranu.
01. 03. 2026. u 12:45
Komentari (0)