LIGA ŠAMPIONA: Hari Kejn sa dva gola poslao Lacio kući, Mbape ''sam'' srušio Sosijedad u San Sebastijanu

Filip Milošević

05. 03. 2024. u 23:03

Odigrani su revanš mečevi osmine finala Lige šampiona. Bajern je slavio u duelu protiv Lacija (3:0) dok je Real Sosijedad poražen od PSŽ-a (1:2).

ЛИГА ШАМПИОНА: Хари Кејн са два гола послао Лацио кући, Мбапе сам срушио Сосиједад у Сан Себастијану

Fudbaleri Bajerna su posle 45 minuta igre u Minhenu anulirali prednost gostiju iz prvog meča.  Prvi gol postigao je Hari Kejn u 39. minutu, a sjajan gol u finišu poluvremena postigao je Tomas Miler.

Potvrdu prolaska u četvrtfinale aktuelnom šampionu Nemačke doneo je Hari Kejn golom u 66. minutu.

Tako je Bajern na krilima Harija Kejna prošao u četvrtfinale Lige šampiona, pošto su u dvomeču slavili ukupnim rezultatom 3:1.

PSŽ je kod kuće slavio rezultatom 2:0 u prvom meču, a u Španiji su pobedili sa 2:1 golovima Kilijana Mbapea u 15. i 56. minutu, dok je za Sosijedad pogodio Mikel Merino u 89. minutu.

Ovom pobedom, PSŽ je slavio ukupnim rezultatom 4:1 i tako overio plasman među osam najboljih ekipa starog kontinenta.

BONUS VIDEO: NOVI GOL PARTIZANA: Natho drugi put strelac protiv Železničara