CRNO-BELI ZAUSTAVLJENI U ŠESNAESTINI FINALA LŠ: Fudbaleri Brage do 19 godina slavili u Humskoj protiv Partizana

Filip Milošević

07. 02. 2024. u 17:06

Fudbaleri Partizana do 19 godina poraženi su od Brage (2:0) u okviru šesnaestine finala Lige šampiona za mlade.

ЦРНО-БЕЛИ ЗАУСТАВЉЕНИ У ШЕСНАЕСТИНИ ФИНАЛА ЛШ: Фудбалери Браге до 19 година славили у Хумској против Партизана

Tokom prvog poluvremena nije bilo mnogo dešavanja, Braga je kontrolisala igru ali nisu uspeli da dođu do pogotka, kao ni crno-beli nakon kontra napada.

Drugo poluvreme je u potpunosti pripalo portugalskoj ekipi. Prvi gol na meču postigao je Rodžer Fernandes u 64. minutu. Mreže su mirovale sve do prvog minuta sudijske nadoknade kad je Braga povećala prednost na 2:0, a gol je postigao Duarte.

Partizan ovim porazom završava takmičenje, dok će Portugalci svog rivala saznati naknadno.

BONUS VIDEO: Vatromet i slavlje "orlova" - Srbija je na EURO nakon 24 godine