KAKAV SRPSKI OKRŠAJ U ITALIJI: Posle Samardžića pogodio i Jović, spektakularan finiš meča Udineze - Milan (VIDEO)

Часлав Вуковић
Časlav Vuković

20. 01. 2024. u 23:00

FUDBALERI Milana uspeli da naprave veliki preokret i pobede Udineze u gostima sa 3:2 u 21. kolu Serije A. Golove na ovoj utakmici postigli su srpski reprezentativci Lazar Samardžić i Luka Jović.

КАКАВ СРПСКИ ОКРШАЈ У ИТАЛИЈИ: После Самарџића погодио и Јовић, спектакуларан финиш меча Удинезе - Милан (ВИДЕО)

Vezista tima iz Udina je bio strelac u 42. minutu. To mu je bio treći pogodak u prvenstvu Italije.

Napadač "rosonera" je priliku da zaigra dobio u 75. minutu, a samo osam mu je bilo potrebno da se upiše u strelce. On je dobro ispratio odbitak lopte i glavom je uspeo da je smesti u mrežu rivala.

Jović igra sjajno. Na osam poslednjih utakmica postigao je šest golova i upisao jednu asistenciju. Sve to je uradio za ukupno 357 minuta provedenih na terenu.

Kada se očekivalo da ekipe podele po bod na scenu je stupio Noa Okafor koji je u trećem minutu nadoknade doneo pobedu Milanu.

Vredi pomenuti da je ovaj duel obeležila i jedna ružna scena od strane navijača Udinezea.

"Rosoneri" su treći na tabeli sa 45 bodova, dok je Udineze na 17. poziciji sa 18 bodova.

BONUS VIDEO: ZVEZDA POČELA PRIPREME: Vladan Milojević odradio prvi trening po povratku u klub

UEFA U ŠOKU: Rusija se odlučuje na radikalan potez?

RUSIJA i Ukrajina su i dalje izvori najvažnijih vesti na svetu, zbivanja iz tih država se prate iz minuta u minut, uživo, ali postoje i prateći događaji do kojih su dovela vojna dejstva, a koji privlače ogromnu pažnju svetske javnosti. Sport je jedan od segmenata života na koje je rat takođe uticao, a fudbal, kao najpopularnija sportska disciplina, posebno je zanimiljiv ovih dana, zbog ruske situacije u njemu.

29. 04. 2024. u 21:07