IMT PREKINUO SERIJU PORAZA: Luka Luković srušio kragujevački Radnički

21. 09. 2023. u 19:52

FUDBALERI IMT-a pobedili su danas ekipu Radničkog iz Kragujevca rezultatom 1:0 (1:0) u utakmici 8. kola Superlige Srbije.

ИМТ ПРЕКИНУО СЕРИЈУ ПОРАЗА: Лука Луковић срушио крагујевачки Раднички

Trenutak odluke na ovoj utakmici koja je odigrana na krovu Tržnog centra Stadion desio se u 20. minutu kada je Luka Luković zatresao mrežu gostiju.

Vredi istaći da za Radnički u 5. minutu penal nije realizovao Stefan Čolović i da su celo drugo poluvreme igrali sa igračem manje zbog crvenog kartona koji je dobio Miloš Vidović.

U narednom kolu ekipa IMT-a gostuje Javoru u Ivanjici, dok fudbaleri kragujevačkog Radničkog dočekuju Radnik iz Surdulice.

IMT je sedmi na tabeli sa 10 bodova, dok su Kragujevčani na poslednjem 16. mestu sa tri boda.

BONUS VIDEO: CRVENO-BELA ERUPCIJA U MANČESTERU Reakcija "delija" kada je Zvezda povela protiv Sitija