LAJPCIG "RAZBIO" JANG BOJS: Već sada im raspršili snove o drugoj poziciji

Tanjug

19. 09. 2023. u 21:09

Fudbaleri Lajcpiga pobedili su danas kao gosti Jang bojs rezultatom 3:1 u meču grupe G u kojoj je i Crvena zvezda, dok su Milan i Njukasl odigrali bez golova na startu grupe F Lige šampiona.

ЛАЈПЦИГ РАЗБИО ЈАНГ БОЈС: Већ сада им распршили снове о другој позицији

Tanjug/AP

Lajpcig je preko defanzivca Simakana poveo već u trećem minutu, ali je Elia doneo izjednačenje u 33. minutu.

Kvalitet gostiju je došao do izražaja u finišu meča. Šlager je u 72. minutu vratio vođstvo nemačkom klubu, a pobedu je overio rezervista Šeško u 90+2. minutu.

Crvena zvezda će u narednom kolu grupe G dočekati Jang bojs, dok će Lajpcig ugostiti Mančester siti.

Milan i Njukasl su odigrali bez golova na povratku "svraka" u Ligu šampiona posle 20 godina.

Domaćin je imao više od igre, ali je izostao gol, pa su obe ekipe na kraju uzele po bod.

U grupi F koju su mediji nazvali "grupom smrti" odmah posle žreba su još i PSŽ i Dortmund koji igraju u Parizu od 21 čas.

BONUS VIDEO: Barselona proslavila titule: Hiljade navijača pozdravilo fudbalere i fudbalerke