PARTIZAN ISPUSTIO POBEDU: Metalac iznenadio crno-bele

22. 07. 2023. u 19:48

Partizan i Metalac odigali su "iza zatvorenih vrata" prijateljsku utakmicu u sklopu priprema oba kluba za novu, sezonu 2023/2024, a na kraju pobednika nije bilo - 1:1.

ПАРТИЗАН ИСПУСТИО ПОБЕДУ: Металац изненадио црно-беле

Strateg crno-belih, Igor Duljaj, odlučio je da startnu postavu čine Popović, Saničanin, Stjepanović, Šehović, Kanute, Pantić, Živković, Severina, Baždar, Menig i Nikolić, a oni su i došli do minimalne prednosti pre velikog predaha.

U 42. minutu mrežu Metalca koju je čuvao Premović zatresao je Samed Baždar - 1:0.

Međutim, u nastavku je ekipa iz Gornjeg Milanovca uspela da izbegne poraz na terenu "SC Teleoptik".

Gol kojim je postavljen konačan rezultat, 1:1, postigao je Luković u 75. minutu.

Bonus video: Novo u Zemunelu - Partizanovo brdo za trčanje