ZAR I PRED DECOM? Skandal na meču mlađih pionira! Trener pesničio sudiju

14. 05. 2023. u 10:24

SCENE nasilja ne zaobilaze ni utakmice mlađih pionira. Tako je utakmica Milano starsa i Budućnosti iz Dobanovaca prekinuta zbog fizičkog napada na sudiju meča.

ЗАР И ПРЕД ДЕЦОМ? Скандал на мечу млађих пионира! Тренер песничио судију

Kako piše “Sport klub”, trener igrača Milano starsa fizički je nasrnuo na arbitra Petra Pantelića u poslednjem minutu susreta u Kaluđerici, čime je dao užasan primer deci rođenoj 2009. godine.

Mladi sudija nakon incidenta izjavio je da je stvar eskalirala kada je isključio golmana Milana zbog psovanja.

- Zbog učestalih prigovora i psovanja iz igre sam isključio golmana Milano starsa. Prvo sam pokazao žuti, zatim i crveni karton. Na teren je potom ušao Aca Milanov, trener istog tima. Uneo mi se u lice i obratio rečima: „Zašto crveni?“, nakon čega sam dobio udarce u glavu i nos. Odmah sam prekinuo utakmicu i sačekao da se policija pojavi i napravi zapisnik, rekao je Petar Pantelić.

Utakmica koja je počela u 9:30 časova prekinuta je u poslednjem, 70. minutu, a na sajtu Fudbalskog saveza Beograda nema još izveštaja sa iste.

Reč je o meču G grupe Lige mlađih pionira, čiju osnovu čine dečaci rođeni 2009. godine.

BONUS VIDEO: TAJNA NAJVEĆEG FUDBALSKOG STADIONA NA SVETU: Ovo je lista TOP 10 „hramova fudbala“