TATA ČUVENOG GOLGETERA "IZBAČEN" IZ LOŽE: Holandov otac pravio haos u Madridu (VIDEO)
REAL Madrid i Mančester siti su odigrali utakmicu za pamćenje u prvom duelu polufinala Lige šampiona. Meč je završen bez pobednika (1:1), a fudbalska Evropa će sigurno sve do revanša, 17. maja da priča o majstorijama i uzbuđenjima na terenu "Santjago Bernabeua".
FOTO: EPA
Međutim, jedan detalj, nevidljiv gledaocima kraj malih ekrana je obeležio događaje iza kulisa utakmice. Naime, Alfi Haland, otac prve zvezde Sitija Erlinga Halanda je imao svoj mali šou u jednoj od svečanih loža na stadionu u Madridu.
Prvo su ga navijači provocirali dobacivanjem, pa je on odgovorio ironičnim mahanjem i aplauzima, a po tvrdnji prisutnih - u jednom momentu gađao je Madriđane hranom!
Haland senior je prvo dobio upozorenje od jedne dame iz protokola, a ubrzo zatim su po njega došli i trojica ljudi iz obezbeđenja i odveli ga na drugo mesto da na miru pogleda celo drugo poluvreme.
U Realu su naknadno objasnili da je to učinjeno zbog njegove lične sigurnosti. Ali, nema sumnje da će ovo biti dodatni motiv za Halanda juniora da u revanšu u Mančesteru pokaže zašto bi njegov otac trebalo da bude i 10. juna na stadionu "Ataturk" u Istanbulu, na finalu Lige šampiona.
JUVE NAPADA LIGU ŠAMPIONA: Pobeda protiv tima iz donjeg doma vodi "staru damu" u vrh tabele!
DRUGI deo sezone Juve će otvoriti pred svojim navijačima na "Alijanc stadionu" gde će ugostiti redovnu mušteriju, ekipu Kremonezea (20.45).
12. 01. 2026. u 07:30
TUŽAN DAN ZA TENIS: Iznenadno se penzionisao velikan, baš pred Australijan open!
Najnovije vesti iz tenisa tiču se kraja jedne zapažene karijere.
12. 01. 2026. u 15:35
SKRIVENA PRETNjA IZ VOJNE BAZE: Tajni grad veličine 100 Moskvi na Grenlandu - duboko ispod ledenog pokrivača
NAUČNICI upozoravaju na ozbiljan ekološki rizik od napuštene američke vojne baze Kamp Senčuri, poznate kao „grad pod ledom“, koju je slučajno ponovo otkrio NASA-in radar 2024. godine duboko ispod ledenog pokrivača Grenlanda.
10. 01. 2026. u 15:43
Komentari (0)