KOCKA SE MILANU NIJE ISPLATILA: Pioliju se taktiziranje obilo o glavu, o jednom golu će se pričati!

15. 04. 2023. u 17:38

FUDBALERI Milana sastali su se sa Bolonjom u 30. kolu Serije A, a trener rosonera odlučio je da odmori prvotimce.

КОЦКА СЕ МИЛАНУ НИЈЕ ИСПЛАТИЛА: Пиолију се тактизирање обило о главу, о једном голу ће се причати!

TANJUG/AP

Nakon napornog duela protiv Napolija u Ligi šampiona Stefano Pioli je u domaćem prvenstvu igračima sa manjom minutažom dao šansu protiv Bolonje.

Ta vrsta kocke i odmora za prvotimce pred revanš sa Napolijem, nije mu se isplatila. Bolonja i Milan podelili su bodove – 1:1.

Nakon samo 35 sekundi igre domaćin je poveo. Poš je ubacio loptu u peterac aktuelnog šampiona Italije, a na pravom mestu bio je Nikola Sansone.

Uspeli su gosti da se trgnu i napadnu Bolonju, a to im se isplatilo u finišu poluvremena kada je Tomazo Pobega prelepo zatresao mrežu domaćih za konačnih 1:1.

BONUS VIDEO: Meraklije počele obeležavanje stogodišnjice Radničkog iz Niša