"ČVRSTO SMO NA ZEMLJI" Fejsa oduševljen podrškom: Kada dobiješ ovakvu ekipu...
PARTIZAN je senzaciju iz Kelna potvrdio i u Beogradu, nemački tim savladan je u Humskoj 2:0, a Ljubomir Fejsa nije krio zadovoljstvo nakon duela.
FOTO: FK Partizan
Vezista crno-belih govorio je o neverovatnoj podršci u meču.
- Pre svega bih se zahvalio fenomenalnoj podršci, zato što su navijači bili fenomenalni kao i uvek. Pomogli su nam da ostvarimo pobedu, imamo još dve utakmice, ali smo na dobrom putu. Čestitam igračima, navijačima i idemo dalje, rekao je jedan od naiskusnijih u redovima Partizana i potom je dodao:
- Svi smo na zemlji, prva utakmcia u Nemačkoj je bila jako bitna. Tamo smo dobili i samopouzdanje je poraslo. Kad dobiješ ovakvu ekipu, onda je i samopouzdanje na ogromnom nivou, zaključio je on.
BONUS VIDEO: Piksi dobitnik zlatne povelje FS Republike Srpske
Preporučujemo
NEVEROVATAN MEČ U LIGI EVROPE: Ferencvaroš i Crvena zvezda odigrali utakmicu o kojoj će se pričati
13. 10. 2022. u 22:54 >> 22:55
NESTVARAN FUDBAL U HUMSKOJ: Partizan očitao lekciju Kelnu, Nemci će ovaj meč dugo pamtiti
13. 10. 2022. u 20:47 >> 20:48
DRAMA U PIONIRU: Ovo može samo košarka! Zvezda i PAO odigrali meč za pamćenje
13. 10. 2022. u 21:17
ŠARAPOVA POKAZALA SINA: Neodoljiva slika malog Teodora raznežila je pratioce (FOTO)
12. 10. 2022. u 16:38 >> 20:26
NE MOŽE SE BEZ TRENERA NA GVARDIOLU: Siti je više nego spreman da iskoristi "haos" u redovima "plavaca"
ONO što je i u idealnim okolnostima jedno od najtežih gostovanja u Premijer ligi, za Čelsi dolazi u najgorem mogućem trenutku. Posle raskida saradnje sa Encom Mareskom, „plavci“ bez šefa stručnog štaba gostuju Mančester sitiju (18.30), koji nema pravo na novi kiks u trci za titulu.
04. 01. 2026. u 11:30
ŽIVOTNI BRODOLOM ČOVEKA KOJEM SE DIVILA JUGOSLAVIJA: Upao u finansijske probleme, ostao bez kuće
Tim rečima hrvatski "Večernji list" piše o životnom padu nekada istinskog sportskog asa SFRJ.
04. 01. 2026. u 14:03
U VENECUELI 4.000 HRVATA : Strah, svuda tišina puna tenzije
U VENECUELI živi 4.000 osoba hrvatskog porekla koje posle noćašnjeg američkog napada na glavni grad Karakas, zatvorene u kućama, čekaju dalji razvoj događaja, rekla je u subotu Hini predstavnica hrvatske zajednice u toj južnoameričkoj zemlji.
03. 01. 2026. u 18:47
Komentari (0)