GOL KOJI JE LUKA JOVIĆ ČEKAO DVA MESECA! Srpski golgeter skinuo veliki teret sa pleća (VIDEO)

06. 10. 2022. u 22:51

FUDBALERI Fiorentine danas su gostovali u Škotskoj, ekipi Hartsa u okviru grupne faze Lige konferencija.

ГОЛ КОЈИ ЈЕ ЛУКА ЈОВИЋ ЧЕКАО ДВА МЕСЕЦА! Српски голгетер скинуо велики терет са плећа (ВИДЕО)

Tim iz Firence rano je načeo mrežu kluba iz Edinburga golom Mandragore na asistenciju Terzića u 4. minutu.  Kuame je duplirao prednost svog tima u 42. a Luka Jović stigao je do gola koji će mu u velikoj meri značiti za samopouzdanje, nakon pada forme u poslednjih nekoliko utakmica..

Igrao se 79. minut kada je srpski golgeter krunisao lepu timsku akciju svog tima i postavio konačnih 3:0.

Jović pre gostovanja na "Tajnkalsu" nije postigao gol puna dva meseca, tako da će ovo biti trenutak koji bi mogao da mu ulije prekopotrebnu dozu samopuzdanja pred nastavak sezone. Bilo mu je potrebno da utiša kritičare, čiji glasovi se dobrano čuju na "čizmi" u poslednje vreme.

Bonus video: Kad je u halu ušao vojni orkestar, "grobari" i "delije" zagrmeli kao jedan!