ŠTA SE OVO DEŠAVA?! Dušan Vlahović dao nestvaran gol, Srbi haraju fudbalom! (VIDEO)

31. 08. 2022. u 21:14 >> 22:42

DUŠAN Vlahović je nastavio da rešeta mreže na početku nove sezone. Srpski fudbaler je ponovo izveo majstoriju, ovoga puta na utakmici protiv Specije u 4. kolu Serije A.

ШТА СЕ ОВО ДЕШАВА?! Душан Влаховић дао нестваран гол, Срби харају фудбалом! (ВИДЕО)

Igrao se 9. minut kada je sjajni napadač namestio loptu na nekih 20 metara i još jednom maestralno pogodio iz slobodnog udarca.

Vlahović je postigao gotovo identičan gol kao u prošlom kolu protiv Rome. Očigledno da se dete Partizana pretplatilo na pogotke iz slobodnih udarca.

Reprezentativcu Srbije je ovo bio četvrti gol u prvenstvu i trenutno je najbolji strelac lige.

U istom danu je, pre Dušana, još jedan Srbi opčinio Italiju: Sergej Milinković Savić je izveo nešto fantastično - asistenciju o kojoj se priča.

Vlahović je, inače, teren napustio u 85. minutu kada ga je zamenio Milik, koji je u sudijskoj nadoknadi vremena i postavio konačnih 2:0 u korist Juventusa.

BONUS VIDEO: Sjajno prvo poluvreme 168. večitog derbija: Najbolji potezi Partizana i Zvezde