JIRGEN KLOP PROGOVORIO O OTKAZU ZA KOJI JE ON GLAVNI KRIVAC: "Žao mi je Parkera, nisu mu dali da pojača tim"
MENADžER Liverpula Jirgen Klop nije krio iznenađenje kad je saznao da je njegov kolega Skot Parker dobio otkaz u Bornmautu, samo tri dana nakon što su "redsi" deklasirali "trešnjice" u Premijer ligi (9:0).
FOTO: EPA
Bornmaut je u poslednja tri kola vezao tri poraza, ali je igrao protiv MAnčester sitija, Arsenala i Liverpula.
- Kada sam čuo ovu vest, shvatio sam koliko je važno da imate prave vlasnike kluba. Neki klubovi su u vlasništvu država, a u nekima je vlasnička struktura kao u Liverpuli ili Arsenalu - rekao je Klop i nastavio:
Pogledajte tri nova Premijerligaša - Notingem troši na pojačanja, Fulam takođe, ali ne sećam se da je Bornmut uradio išta a to je teško za menadžera, zato mi je žao Skota - poručio je Klop.
Bornmut je u prelaznom roku koji još traje potrošio samo 12 miliona funti na pojačanja, što je za tim koji ulazi u najjaču ligu na svetu, makar i kao šampion najjače druge lige na svetu, premalo.
- Naročito je tako u klubu kao što je Bornmut, gde vam je neophodna podrška svih, jer znate da će biti teško.
Vlasnik Bornmuta je ruski biznismen Maksim Demin koji nije pod sankcijama Zapada jer je britanski državljanin.
Preporučujemo
ĐERE PROTIV RUBLjOVA, LAJOVIĆ NA BRUKSBIJA: Kecmanović u prvom kolu Ju-Es opena igra protiv američke tinejdž senzacije
30. 08. 2022. u 17:38 >> 17:49
MITROVIĆ DOBIJA OGROMNO POJAČANjE: Vilijan na pregledima, do kraja dana Fulamov?
30. 08. 2022. u 14:55
HAMBURG SE U STILU VRATIO U BUNDESLIGU: Nekadašnji prvak Evrope je daleko od zone ispadanja i ne zna za poraz više od mesec dana
SERIJU od pet vezanih mečeva četa Merlina Polcina pokušaće da produži na "Meva areni" gde je od 20.30 dočekuje Majnc.
20. 02. 2026. u 08:18
ŠTA ĆE ZAPAD SADA REĆI? Nimalo naivni Rusi masovno došli u Beograd (FOTO)
Najnovije vesti vezane za Rusiju - vezane su i za Beograd, Srbiju.
22. 02. 2026. u 12:25
POREKLO VASILIJA KOSTOVA: Rođen u Beogradu, ali njegovi roditelji NISU odatle - slave Svetog Luku
VASILIJE Kostov odavno više nije samo mlada nada Crvene zvezde. Nikako! On je jedan od motora i pokretača crveno-bele čete, a to pokazuju i golovi koje daje na velikim mečevima.
22. 02. 2026. u 18:50
Komentari (0)