BIZARNO: Utakmica u Paragvaju prekinuta jer je pas zaspao na terenu (VIDEO)

Tanjug

09. 08. 2022. u 10:30

Početak drugog poluvremena utakmice petog kola paragvajskog fudbalskog prvenstva između Sol Amerike i Gvaranija kasnio je zbog toga što je na terenu u Vilja Elizi zaspao jedan pas.

БИЗАРНО: Утакмица у Парагвају прекинута јер је пас заспао на терену (ВИДЕО)

Sudija Derlis Lopez nije dao znak da se utakmica nastavi dok psa nisu probudili i izneli sa terena.

Sol Amerika slavila je na kraju sa 1:0 golom napadača Kristijana Dume iz penala u 76. minutu.

Neretko se dešava da životinje ulete na fudbalski teren, a to se desilo i na prošlogodišnjoj utakmici fudbalera Partizana u Ligi konferencija.

Crno-beli su u 6. kolu grupne faze remizirali protiv Anortozisa iz Famaguste (1:1), a pas je pred početak utakmice, dok su se fudbaleri zagrevali, izvršio veliku nuždu na terenu stadiona u Humskoj.

PUTIN ODGOVORIO NA PONIŽAVANJE RUSIJE: Evo šta je poručio svetskim moćnicima sporta pred Olimpijske igre Pariz 2024

PUTIN ODGOVORIO NA PONIŽAVANjE RUSIJE: Evo šta je poručio svetskim moćnicima sporta pred Olimpijske igre "Pariz 2024"

RAT u Ukrajini, odnosno "specijalna vojna operacija" kako to Rusija naziva, još jednom je u prvi plan izbacio i sport. A kako najnovije vesti na temu "sportske sankcije Rusima" uopšte nisu naivne, poslednja dešavanja i dosad najveće poniženje za sportiste Ruske Federacije doveli su i do reakcije ruskog predsednikam Vladimira Putina.

18. 03. 2024. u 15:33