LALATOVIĆ NE ZNA ZA KRAJ MUKA: Borac ispao iz Evrope, a sada i ovo...

18. 07. 2022. u 22:44

NIŽU se problemi za Nenada Lalatovića i Borac iz Banjaluke. Nakon eliminacije iz Evrope usledila je blamaža i u domaćem prvenstvu. Iako su imali vođstvo od 2:0 Lalatovi puleni remizirali su protiv Sloge iz Doboja

ЛАЛАТОВИЋ НЕ ЗНА ЗА КРАЈ МУКА: Борац испао из Европе, а сада и ово...

Utakmica koja je trebalo da oporavi Banjalučane od evropske bruke pretvorila se u pravu noćnu moru. Zbog radova na stadionu u Doboju, Sloga je Borac dočekala u Modriči.

Borac je imao prvo poluvreme iz snova. Već u petom minutu Meleg je dobro izveo korner, Piščević je pronašao zaboravljenog Vojinovića za 1:0. Samo 11 minuta kasnije Borac je udvostručio prednost, a strelac je bio Meleg iz slobodnog udarca.

Do poluvremena je imao je Borac priliku da reši meč. Mrkaić je pogodio stativu.

A onda se u drugom poluvremenu sve okrenulo. Sloga se oslobodila pritiska, počela da napada, što je iskoristio Stevanović u 60. minutu da mirno pogodi za 1:2.

Radost domaćina se nije ni stišala, a već je bilo 2:2 već u sledećem napadu.

Ponovo je spavala odbrana Borca, a Milaković je glavom izjednačio rezultat i šokirao Borac koji do kraja meča nije uspeo da se oporavi.

BONUS VIDEO: Parni valjak u Humskoj