NIŠTA DZJUBA, NIŠTA ESTUPINJAN... Crvena zvezda naciljala nova dva napadača, jedan je povratnik
ARTJOM Dzjuba je čini se završena priča, šanse da ruska bomba stigne na "Marakanu" su svedene na teoriju. Oskar Estupinjan, varijanta broj dva je na putu za Španiju... Ali u Zvezdi ne sede skrštenih ruku.
FOTO: FK Crvena zvezda
Čelnici šampiona Srbije su se bacili u potragu za novim imenima, koja bi naredne sezone nosila crveno-beli dres. Definitivno, napad je prioritet, pa sada postoje nove dve želje čelnika Crvene zvezde.
Prema pisanju "Maksbetsporta", Mateo Kasijera iz Sočija, učenik Ajaksove škole, i bivši Zvezdin igrač Aleksandar Pešić, koji ima sjajnu sezonu u Karagumuruku iz Istanbula su na radaru crveno-belih.
Kolumbijac je krajem avgusta došao iz Belenensesa u Soči i na 25 utakmica postigao je 11 golova i imao pet asistencija.
Drugačiji je profil igrača od Pavkova i Ohija, a brzina i realizacija su mu glavni aduti. Ima ugovor još godinu dana, pa sledi dogovor oko obeštećenja, što će predstavljati definitivno problem Zvezdi.
FOTO: M. Vukadinović
Druga varijanta je Aleksandar Pešić. Turci su „teški” kada je u pitanju iskusni napadač. Pričano je sa njima pre desetak dana, ali nije samo cena problem, već što je Pešić „zvezda” koje ne žele da se odreknu. Spremni su da pojačaju ugovor, a Crvena zvezda će uskoro rešiti rebus oko pozicije golgetera, piše pomenuti portal.
Nema predaha na Marakani, čim se završi tekuća sezona, kreću pripreme za novu koja je kao po običaju puna lepih očekivanja, odnosno velikih rezultata kako na domaćoj, tako i na inostranoj sceni.
Bonus video: Svemirsko svetsko prvenstvo: Spektakl kakav fudbal ne pamti
ČUDO IZ NORVEŠKE NE STAJE: "Žuta horda" se ne plaši nikoga, sledeća meta je lisabonski Sporting
BAJKOVITA evropska priča Bode glimta nastavlja se u sredu uveče, kada norveški šampion dočekuje Sporting iz Lisabona u prvom meču osmine finala Lige šampiona. Stadion "Aspmira" biće poprište novog evropskog spektakla, a domaćin se nada da može da nastavi senzacionalan pohod kroz elitno takmičenje.
11. 03. 2026. u 07:00
KARLOS ALKARAZ RAZBIO NOVAKA! Đoković ne može da dođe sebi! "Ja sam u fazonu - ŠTA SE OVDE DEŠAVA?!"
Najnovije vesti iz tenisa tiču se ATP turnira u Indijan Velsu, na koji je sa velikim ambicijama stigao i Novak Đoković.
11. 03. 2026. u 20:06
"U HRVATSKOJ IRANSKA TERORISTIČKA JAZBINA" Milanović ljut na Izraelca: "Braco, ovo je Zagreb - ne Tel Aviv!"
PREDSEDNIK Hrvatske Zoran Milanović komentarisao je navode izraelskog ambasadora Gerija Korena da se usred Zagreba nalazi teroristička jazbina u iranskoj ambasadi.
11. 03. 2026. u 13:59
Komentari (1)