POLICIJA ISPITUJE RONALDA: Pokrenuta istraga protiv Portugalca zbog skandaloznog poteza u Liverpulu
FRUSTRIRAJUĆI period za Kristijana Ronalda. Portugalskom asu, kao i njegovom klubu Mančester junajtedu, ne ide na terenu u poslednje vreme, jer su daleko od četvrtog mesta koje vodi u Ligu šampiona.
Tanjug/AP
Ronaldo je sebi natovario dodatane probleme na vrat posle najnovijeg poraza od Evertona (0:1). Naime, zbog incidenta neposredno posle meča sa "karamelama", engleska policija je pokrenula istragu protiv Kristijana jer je u nastupu nervoze izbio iz ruke telefon jednom dečaku i polomio ga.
- Dok su igrači napuštali teren prijavljeno je da je dečaka napao jedan od gostujućih igrača. Istraga je u toku i službenici trenutno rade sa Evertonom na pregledu snimaka i sprovode opsežno ispitivanje svedoka, kako bi se utvrdilo da li je napravljen prekršaj - saopšteno je iz policije.
Ronaldo se pokajao zbog svog postupka i istakao da nikada nije lako nositi se se emocijama, pogotovo u porazima.
- Želeo bih da se izvinim zbog svog ispada, i ako je moguće, želeo bih da pozovem tog navijača da odgleda utakmicu na "Old Trafordu", kao znak fer-pleja - istakao je Portugalac.
BONUS VIDEO: Piksi saopštava spisak reprezentativaca za predstojeće prijateljske utakmice
SAKRAMENTO "LEŽI" NIKOLI JOKIĆU: Najbolji igrač današnjice obožava da igra protiv Kingsa
NOVO dominantno izdanje najboljeg košarkaša današnjice očekujemo na večerašnjem meču Sakramenta i Denvera koji se sastaju u "Golden 1 centru" četiri sata posle ponoći.
11. 12. 2025. u 13:30
AUSTRIJA JE ZAPANjENA: Evo šta su "delije" upravo uradile u Gracu (FOTO/VIDEO)
Šturm Grac i Crvena zvezda igraju utakmicu u Ligi Evrope, a pred taj meč "delije" su iznenadile lokalnu javnost.
11. 12. 2025. u 17:18 >> 17:40
KRAH - IBRAHIMOVIĆ OSTAJE BEZ NOVCA: Uložio milione u novi biznis - sve propalo
ZLATAN Ibrahimović je započeo biznis koji ne ide onako kako je planirano.
11. 12. 2025. u 11:24
Komentari (0)