MAT U PET MINUTA: Ova dva gola su nokautirala "orlove" u Danskoj (VIDEO)

29. 03. 2022. u 19:27

SRBIJA je nokautirana u Danskoj za samo pet minuta. "Orlovi" su primili dva brza gola, pa je domaćin došao do velikih 3:0.

МАТ У ПЕТ МИНУТА: Ова два гола су нокаутирала орлове у Данској (ВИДЕО)

Rapsodija izabranika Kaspera Hjulmanda na startu drugog poluvremena. Jesper Lindstrom i Kristijan Eriksen uspeli su da pronađu put do mreže gola koji čuva Predrag Rajković.

Danska je prednost duplirala u 53. minut. Domaćini su oduzeli loptu Kostiću na levoj strani (Kristensen i Hojbjerg su ga okružili), a onda je usledio nizak centaršut, u srce kaznenog prostora, a Lindstrom, potpuno neometan, lako, sa desetak metara, postigao gol!

Nije dugo trebalo trebalo skandinavskoj selekciji da postigne novi pogodak. Uradio je to Erikesen i to je izazvalo oduševljenje svih prisutnih na stadionu "Parken".

Fudbaler Brendforda je sa oko 23 metra pogodio donji levi deo mreže, i to na istom stadionu na kome je prošle godine umalo preminuo zbog zastoja rada srčanog mišića.

Srbija nije prikazala dobru partiju nakon sat vremena fudbala u Kopenhagenu.

BONUS VIDEO: Piksi - Ovo je trenutak uživanja, svi nas hvale!