KAKAV GOL JE PRIMIO PARTIZAN... Sreća okrenula leđa crno-belima u Roterdamu (FOTO)

17. 03. 2022. u 21:57

FUDALERI Partizana kao gosti su igrali sa Fejenordom u revanšu osmine finala Lige konferencija, a domaćin je prilično srećno poveo pred sam kraj prvog poluvremena.

КАКАВ ГОЛ ЈЕ ПРИМИО ПАРТИЗАН... Срећа окренула леђа црно-белима у Ротердаму (ФОТО)

Tornstra je izveo slobodan udarac u 45. minutu, a lopta na putu ka mreži zakačila Desersa i promenila pravac taman toliko da golman crno-belih, Stevanović, ostane nemoćan, u mestu.

Podsetimo, crno-beli su došli na stadion "De Kajp" ne bi li pokušali da nadoknade minus od tri gola iz prve utakmice (2:5).

Prenos utakmice Fejenord - Partizan možete uživo da pratite uz portal "Novosti".

BONUS VIDEO: Fudbaleri Partizana na aerodromu "Nikola Tesla" pred put u Holandiju