PAUNOVIĆ OSETIO KOLIKO JE MITROVIĆ OPASAN: Srpski napadač nastavio da rešeta mreže u Čempionšipu (VIDEO)

Часлав Вуковић
Časlav Vuković

11. 01. 2022. u 22:16 >> 22:59

SRPSKI fudbaler Aleksandar Mitrović nastavio je da rešeta mreže u Čempiošipu. Sjajni napadač je bio dvostruki strelac za Fulam protiv Redinga.

ПАУНОВИЋ ОСЕТИО КОЛИКО ЈЕ МИТРОВИЋ ОПАСАН: Српски нападач наставио да решета мреже у Чемпионшипу (ВИДЕО)

Znao je trener Redinga Veljko Paunović koliko je "Mitrogol" opasan. Ovaj je to ponovo demonstrirao i osim dva gola uspeo je da upiše i asistenciju.

Igrao se treći minut nadoknade prvog poluvreme kada je reprezentativac naše zemlje bio precizan sa bele tačke.

Drugi put se Srbin upisao u strelce u 89. minutu kada je natrčao na odbijenu loptu i smestio je u praznu mrežu gola Redinga koji je čuvao Luk Sautvud.

Mitrović je sa nova dva pogotka stigao do brojke od 24 gola u Čempionšipu i vodi na listi strelca. Iza njega je fudbaler Blekburna Ben Brereton koji postigao 20 golova.

Inače, "kotidžeri" su slavili sa ubedljivih 7:0 i drugi su na tabeli sa 48 bodova, jednim manje od vodećeg Bornmuta, ali i utakmicom manje.

BONUS VIDEO: Bibars Natcho je sa porodicom u Izraelu, ali crno-beli misle na njega!