NAVIJAČI BARSELONE ČUPAJU KOSU: Od gotovog - veresija, i to baš pred sudar sa Realom (VIDEO)

08. 01. 2022. u 21:30

DANI Alveš je odigrao prvi meč u španskom fudbalskom prvenstvu posle šest godina, ali taj povratak, i pored asistencije u dresu Barselone, nije baš upamptio po dobru. Ni navijači Barse.

НАВИЈАЧИ БАРСЕЛОНЕ ЧУПАЈУ КОСУ: Од готовог - вересија, и то баш пред судар са Реалом (ВИДЕО)

Naime, na gostovanju Granadi klub sa Nou Kampa je vodio, i to sve do 90. minuta, a onda morao da se zadovolji samo jednim bodom.

Alveš je u 57. minutu asistirao De Jongu koji je glavom doneo Ćavijevoj ekipi prednost, ali je Barsa od 79. igrala bez iskljčenog Gavirije, što je domaćinu olakšalo posao na putu ka klupskom rekordu.

Naime, Granada je želela da sedmi uzastopni put ostane neporažena u prvenstvu Španije, a to je i učinila zahvaljujući činjenici da je Antonio Puertas u 89. minutu pogodio gornji ugao nebranjenog dela gola Barselone i postavio konačnih 1:1.

Barselona će ponovo na teren u sredu, kada će ugostiti Real Madrid u polufinalu španskog Super kupa.

Na tabeli Primere, upravo Real vodi sa 47 bodova, Barselona je tek šesta sa 32, ali i utakmicom manje, dok je Granada 12. sa 24.

BONUS VIDEO: Ovi asovi postaju slobodni, fudbal više neće biti isti