ČELSI PIŠE ISTORIJU PREMIJER LIGE: "Plavci" jedini koji su ovo uspeli u engleskoj eliti!

23. 10. 2021. u 15:30

FUDBALERI Čelsija savladali su danas u okviru 9. kola Premijer lige savladali Norič rezultatom 7:0, a pored ubedljive pobede jedan podatak posebno raduje navijače tima iz Londona.

ЧЕЛСИ ПИШЕ ИСТОРИЈУ ПРЕМИЈЕР ЛИГЕ: Плавци једини који су ово успели у енглеској елити!

Mejson Maunt imao je fantastičan dan, postigao je tri gola, prvi u osmom, potom u 85. sa bele tačke i treći u 91. minutu. Time je postao 20. igrač u istoriji "plavaca" koji je upisao het-trik.

Pored njega Kalum Hadson-Odoi precizan je bio u 18. minutu, Ris Džejms u 42. minutu, Ben Šilvel u 57, a Maks Arons je u 62. minutu postigao auto gol.

Čelsi je tako došao 18 put do pobede sa šest ili više golova, šampion Evrope je tako postao tim kome je to najviše puta pošlo za rukom da učini.