PORAZ KOJI ĆE RANIJERI DA PAMTI: Italijan debitovao najvećim porazom, Liverpul bacio "petardu"

16. 10. 2021. u 15:27

LIVERPUL je petardom ispratio Votford (5:0) u prvom duelu osmog kola Premijer lige.

ПОРАЗ КОЈИ ЋЕ РАНИЈЕРИ ДА ПАМТИ: Италијан дебитовао највећим поразом, Ливерпул бацио петарду

Nije ekipi Votforda pomogao ni Klaudio Ranijeri na klupi koji je debitovao ubedljivim porazom.

Pobedu gostiju najavio je već u devetom minutu Sadio Mane nakon dodavanja Mohameda Salaha.

Liverpul je na poluvremenu imao dva gola prednosti. Džejms Milner je proigrao Roberta Firmina koji bez problema trese mrežu domaćih.

Firmino je bio strelac i trećeg gola za ekipu Jirgena Klopa. Igrao se 52. minut. A samo dva minuta kasnije Firmino je proigrao Salaha koji još jednim sjajnim potezom za konačnih 4:0.

Nije to bilo sve. Igrao se prvi minut nadoknade kada je Firmirno kompletirao het-trik i pogodio za konačnih 5:0.