OVO SU ČEKALI NAVIJAČI BARSELONE: Aguero debitovao - uradio je to na najlepši mogući način (FOTO)
DUGO se čekalo i konačno se desilo. Argentinski fudbaler Serhio Aguero debitovao je za Barselonu.
FOTO: AP
Katalonci su oigrali prijateljsku utakmicu protiv trećeligaša Kornelje (2:2), a bivši igrač Mančester sitija dobio je pola sata vremena.
To mu je bilo dovoljno da pokaže o kakvom majstoru se radi, pošto je uspeo da se upiše u strelce. Ipak, odmah nakon kog je zamenjen jer je bila procena da je u ovom momentu spreman za toliko vremena. Drugi gol za Katalonce postigao je Filipe Kutinjo.
Kako piše španski "As" on bi za duel protiv Valensije (nedelja, 21 sat) trebalo da se po prvi put nađe u protokolu za zvanični meč.
Podsetimo, Aguero je ovog leta stigao u Barselonu iz Mančester sitija. Povreda ga je sprečila da još uvek ne odigrao nijedan minut za tim Ronalda Kumana.
BONUS VIDEO: RAT NAVIJAČA: Haos u Francuskoj - Pristalice Lila ponovo u centru pažnje
Preporučujemo
SJAJNE VESTI ZA SRBIJU: Posle pobede nad Azerbejdžanom nova radost za Piksijeve "orlove"
13. 10. 2021. u 09:00
"SANjAM PRVO MESTO, ALI ONAJ ĐOKOVIĆ...": Danil Medvedev otvorio dušu kao retko kad
12. 10. 2021. u 17:21
JUNAJTEDOVA RENESANSA TRAJE OD PROŠLOG DUELA SA DANAŠNjIM RIVALOM: "Svrake" su upale u krizu iz koje će se teško izvući
NjUKASL dočekuje Mančester Junajted u sredu na Sent Džejmsovom parku u trenutku kada su gosti vezali 11 utakmica bez poraza u Premijer ligi.
04. 03. 2026. u 06:30
CEO SVET U ŠOKU! Evo šta su uradile fudbalerke Irana na prvoj međunarodnoj utakmici otkako su Amerika i Izrael napali njihovu zemlju (VIDEO)
Dok traje napad na Iran, koji su započeli SAD i Izrael, ali i odgovor Irana u vidu napada na susedne zemlje koje pomažu tu agresiju, i sport i te kako oseća posledice novonastale situacije. Rat je, kako i ne bi... Ali, malo ko je očekivao ono što su uradile iranske fudbalerke.
03. 03. 2026. u 15:54
PLANETA U STRAHU: Spisak 11 najsigurnijih zemalja u slučaju Trećeg svetskog rata
NAKON što su američko-izraelski napadi na Iran doveli do odmazde širom Bliskog istoka, rastu strahovi od eskalacije koja bi mogla da preraste u treći svetski rat. Tu su još i aktualni rat između Ukrajine i Rusije, sukobi u pojasu Gaze, kao i stalna pretnja kineske invazije na Tajvan.
03. 03. 2026. u 20:21
Komentari (0)