"ĐORĐEVIĆ DA NAUČI DA GUBI" Neprimerena reakcija trenera Vojvodine posle poraza u Kruševcu
POSLE utakmice Superlige Srbije u Kruševcu u kojoj je domaći Napredak savladao Vojvodinu, trener novosadske ekipe Slavoljub Đorđević poneo se nesportski, pošto je odbio da se rukuje sa kolegom Milanom Đuričićem, šefom struke Kruševljana, a potom se nije pojavio ni na konferenciji za medije.
FOTO: M. Vukadinović
- Gospodin Đorđević mora da nauči da gubi. Fudbal je igra pobeda i poraza i treba, kada izgubi, da pruži ruku kolegi, a ne da traži ne znam ni ja kakve izgovore. Njemu i stručnom štabu, Vojvodini, želim sve najbolje, ali mora da nauči da gubi, jer u fudbalu pobeda nije sve. Eto, to je moj savet njemu, a on kako hoće – istakao je Milan Đuričić.
U osvrtu na dešavanja na terenu, Napretkov trener je naglasio:
- Do 35. minuta odnos u posedu je bio 65:35 i imali smo vođstvo. U nastavku, videla se želja Vojvodine da preokrene, ali sačekali smo ih i iz prekida dali gol. Sve vreme smo kontrolisali utakmicu i zasluženo pobedili.
U odsustvu Slavoljuba Đorđevića, koji je ostao u svlačionici, pred novinare je izašao pomoćni trener Vojvodine Predrag Ranđelović:
- U početku se nismo adaptirali na teren, kasnije smo imali neke momente, prekide. U nastavku, u periodu ofanzive, iz prvog kornera smo primili gol. Težak poraz za nas. Ostaje nam da radimo i nadamo se najboljem.
(Žurnal)
Preporučujemo
NESREĆA U BUGARSKOJ: Munja ubila fudbalskog trenera tokom prijateljske utakmice (VIDEO)
30. 08. 2021. u 10:18
KRIZA NA "STAMFORD BRIDžU": Čelsi u ozbiljnim problemima pred gostovanje jedne od najrazigranijih ekipa Premijer lige
Posle bolnog poraza u Bergamu i serije skromnih rezultata u Premijer ligi, Čelsi se vraća na „Stamford bridž“ sa jasnim ciljem, prekinuti loš niz i održati korak sa ekipama iz vrha. Međutim, protivnik koji dolazi u London je trenutno jedan od najneprijatnijih u prvenstvu, Everton Dejvida Mojesa koji na krilima četiri pobede u poslednjih pet kola dolazi u prestonicu.
13. 12. 2025. u 07:30
AUSTRIJA JE ZAPANjENA: Evo šta su "delije" upravo uradile u Gracu (FOTO/VIDEO)
Šturm Grac i Crvena zvezda igraju utakmicu u Ligi Evrope, a pred taj meč "delije" su iznenadile lokalnu javnost.
11. 12. 2025. u 17:18 >> 17:40
PEJAKOVIĆ: Srbi su skupo platili LAŽ o Jugoslaviji, koja traje od '45 i plaćaćemo je još
GLUMAC Nikola Pejaković oduševljava publiku širom regiona ulogom Momčila u seriji "Tvrđava", koja se bavi ratnim devedesetim i raspadom nekadašnje države Jugoslavije.
13. 12. 2025. u 15:33
Komentari (0)