ZDELAR ZADOVOLJAN ZBOG POLUFINALA: Sačuvao sam snagu za naredne trke, cilj je bio da preskočim četvrtfinale

SRPSKI kajakaš Bojan Zdelar odveslao je sjajnu trku na 1000 metara i plasirao se u polufinale Olimpijskih igara.

ЗДЕЛАР ЗАДОВОЉАН ЗБОГ ПОЛУФИНАЛА: Сачувао сам снагу за наредне трке, циљ је био да прескочим четвртфинале

FOTO: AP/Tanjug

On je trku završio kao drugi sa vremenom 3:45.074, a ispred njega se našao samo Belorus Aleh Jureniji koji je trku okončao za 3:43.444.

- Zadovoljan sam prvom trkom na Olimpijskim igrama. Glavni cilj je bio da budem među prva dva takmičara u kvalifikacionoj trci, što sam i uspeo da uradim i time sam preskočio četvrtfinale - rekao je Zdelar i dodao:

- Na polovini trke sam osetio da Norvežanin posustaje te sam i ja smanjio ritam, kako bih sačuvao snagu za naredne trke - rekao je Zdelar, preneo je Kajakaški savez.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

SPAVAO BIH S NJOM I OŽENIO JE! Skandal premijera Australije sa Kajli Minog - oženio se pre 6 meseci, a sad se izvinjava

"SPAVAO BIH S NjOM I OŽENIO JE!" Skandal premijera Australije sa Kajli Minog - oženio se pre 6 meseci, a sad se izvinjava

AUSTRALIJSKI premijer Entoni Albaneze uputio je nedvosmisleno izvinjenje zbog komentara o pop zvezdi Kajli Minog koje je prošle nedelje izneo tokom gostovanja u jednom podkastu. Njegove izjave izazvale su talas osuda, a kritičari su ih nazvali „potpuno neprimerenim” i poručili da „omalovažavaju funkciju premijera”, piše Bi-Bi-Si.

06. 07. 2026. u 18:21 >> 18:21

Komentari (0)

HALID OTKRIO BOLNU ISTINU: Plaćao alimentaciju, a onda saznao da dete možda nije njegovo