NOVAK NA RUČKU SA CRNOGORKOM: Ona oduševljena prenela utiske o najboljem teniseru sveta za “Novosti”
Kao i na prošloj Olimpijadi u Brazilu najbolji teniser planete Novak Đoković, koji je praktično iz Crne Gore otputovao u Tokio, družio se sa sportistima iz Crne Gore.
Foto: Privatna arhiva
Ovoga puta bio je na ručku sa najboljom igračicom rukometnom reprezentativkom Crne Gore, mladom Berankom Emom Ramusović.
- Neizmerna je čast biti u njegovoj blizini, a kamoli razgovarati sa takvim "vanzemaljcem". To je jedan tako običan i jednostavan čovek, od koga je svaki savet dragocen. Naravno, poželela sam mu zdravlje i zlato, kao i on nama. Želimo da nam ova Olimpijada bude znatno uspešnija nego ona prošla, ispričala je Ema jutros za Novosti.
Ramusović, pivot Budućnosti, posle Olimpijade, karijeru nastavlja u Rumuniji.
NOĆ ODLUKUE NA "RAJKU": Može li Zvezda da dovrši posao protiv Lila?
SRPSKI šampion večeras brani gol prednosti protiv Lila u revanš utakmici plej-ofa za osminu finala Lige šampiona (18.45). Zvezda je bila bolji rival na prvom susretu, ali ne sme se opustiti i mora odigrati novu sjajnu utakmicu kako bi se prošla dalje i tako zakazala obračun sa Lionom/Aston vilom.
26. 02. 2026. u 07:00
"ALI, JA SAM AMER!", "NE, TI SI RUS! MARŠ ODAVDE!" Skandal! Zabranili mu da učestvuje na Svetskom prvenstvu!
RAT u Ukrajini, odnosno "specijalna vojna operacija" kako to Rusija naziva, ponovo je za jednu od sporednih stvari iznedrio i sportski potez. Najnovije vesti na temu "sportske sankcije Rusima" - šokirale su i Amerikance.
27. 02. 2026. u 13:48
JEDINA FOTKA DEKIJA I TRUDNE NOVINARKE: Nije rođena u Srbiji, podariće mu 5. dete - mlađa od njega 8 godina (FOTO)
ANITA Bojanić je supruga Dejana Stankovića, koja će mu uskoro podariti drugo dete, a treneru Crvene Zvezde će to biti peto dete s obzirom da iz prvog braka ima trojicu sinova Stefana, Filipa i Aleksandra.
26. 02. 2026. u 16:48
Komentari (3)