SUPERLIGA SRBIJE: Čukarički slavio, meč obeležili preokreti, rasizam i crveni karton!

16. 07. 2021. u 20:08

FUDBALERI Čukaričkog savladali su ekipu Voždovca nakon preokreta sa 2:1 u uvodnom meču nove sezone Superlige Srbije.

СУПЕРЛИГА СРБИЈЕ: Чукарички славио, меч обележили преокрети, расизам и црвени картон!

Meč je pored preokreta, obeležio i evrogol fudbalera gostiju, kao i rasistički ispad domaćih navijača, zbog kojeg je meč na kratko prekinut.

Čukarički je na Banovom brdu nakon preokreta savladao Voždovac sa 2:1. Gosti su u devetom minutu već dobili crveni karton, kada je isključen Stanisavljević.

Ipak, šest minuta kasnije, "Zmajevi" evrogolom Milojevića dolaze u vođstvo. Pred kraj prvog poluvremena, utakmica je prekinuta na kratko, a kao razlog je naveden rasizam.

Naime, glavni sudija meča Marković je zbog uvreda upućenih igraču Čukaričkog Kempbelu, prekinuo meč i zatražio od spikera da opomene navijače. Utakmica je nastavljena, Čukarički je izjednačio u 43. minutu preko Jovanovića, a pomenuti Kembel bio je izmenjen na poluvremenu.

Do kraja meča viđen je još jedan gol, ponovo u mreži Voždovca. Jovanović je u 70. minutu postigao drugi gol i tako doneo preokret i pobedu domaćinu.