SRBIJA ĆE IMATI I 86. SPORTISTU NA OLIMPIJSKIM IGRAMA: Krunićeva izborila mesto u Tokiju

Александар Илић
Aleksandar Ilić

14. 07. 2021. u 14:28

SRPSKA teniserka Aleksandra Krunić igraće na Olimpijskim igrama u Tokiju u dublu, saopštio je Olimpijski komitet Srbije (OKS).

СРБИЈА ЋЕ ИМАТИ И 86. СПОРТИСТУ НА ОЛИМПИЈСКИМ ИГРАМА: Крунићева изборила место у Токију

FOTO Teniski savez Srbije

Krunić je 86. član olimpijskog tima Srbije za Igre u Tokiju, koje počinju 23. jula.

Ona će igrati u dublu sa Ninom Stojanović, koja je već kvalifikovana za singl.

Krunić je učestvovala na Olimpijskim igrama u Rio de Žaneiru 2016. godine, a Stojanović će debitovati na Igrama.

Srbija trenutno ima petoro tenisera koji su ostvarili pravo nastupa na Olimpijskim igrama u Tokiju.

U ženskom singlu nastupaće i Ivana Jorović, dok su u konkurenciji tenisera prijavljeni Miomir Kecmanović i Novak Đoković. Da li će najbolji teniser sveta nastupiti u Tokiju još nije konačno potvrđeno.

(Blic) 

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
DRAMA DOSTIŽE VRHUNAC: Vinisijus i Prestijani u centru pažnje pred revanš, Real brani gol prednosti na Bernabeu

DRAMA DOSTIŽE VRHUNAC: Vinisijus i Prestijani u centru pažnje pred revanš, Real brani gol prednosti na "Bernabeu"

MESTO u osmini finala Lige šampiona biće rešeno u Madridu, gde Real dočekuje Benfiku posle pobede od 1:0 u Lisabonu. Gol odluke u prvom meču postigao je Vinisijus, ali rezultat nije bio jedina tema večeri – duel je obeležio incident i prekid zbog navodnog rasističkog ispada Prestijanija prema Vinisijus, što je dodatno podiglo tenziju pred revanš.

25. 02. 2026. u 06:27

Komentari (0)

HITNO MORAŠ DA NAPUSTIŠ UKRAJINU Američki predsednik upozorio Zelenskog: Vladimire, postoji pretnja