PARTIZAN DOVEO ŠPICA: Potpisao na 3 godine, u Humskoj mnogo očekuju od njega (FOTO)
JOŠ malo vremena je ostalo do početka nove fudbalske sezone u Srbiji.
Foto: FK Partizan
U Partizan je stigao još jedan talentovani fudbaler od koga u Humskoj mnogo očekuju u budućnosti.
Mladi talentovani napadač Marko Brnović ( 2003) potpisao je trogodišnji profesionalni ugovor sa Partizanom.
Brnović je ponikao u FK Budućnost iz Podgorice, dok će karijeru nastaviti u FK Teleoptik kod trenera Alberta Nađa.
Preporučujemo
SPAJANjE NATHA I GOMEŠA prvi cilj Partizana, crno-beli protiv Rostova za kraj priprema!
08. 07. 2021. u 09:30
NOĆ ODLUKUE NA "RAJKU": Može li Zvezda da dovrši posao protiv Lila?
SRPSKI šampion večeras brani gol prednosti protiv Lila u revanš utakmici plej-ofa za osminu finala Lige šampiona (18.45). Zvezda je bila bolji rival na prvom susretu, ali ne sme se opustiti i mora odigrati novu sjajnu utakmicu kako bi se prošla dalje i tako zakazala obračun sa Lionom/Aston vilom.
26. 02. 2026. u 07:00
PREDRAG MIJATOVIĆ OSTAO U ŠOKU NA SEDNICI UPRAVE FK PARTIZAN! Posle derbija, na važnu temu - jedini digao ruku "za", svi ostali - ODBILI!
Najnovije vesti vezane za FK Partizan svakako nisu onakve kakve bi "grobari" želeli.
26. 02. 2026. u 13:10
JEDINA FOTKA DEKIJA I TRUDNE NOVINARKE: Nije rođena u Srbiji, podariće mu 5. dete - mlađa od njega 8 godina (FOTO)
ANITA Bojanić je supruga Dejana Stankovića, koja će mu uskoro podariti drugo dete, a treneru Crvene Zvezde će to biti peto dete s obzirom da iz prvog braka ima trojicu sinova Stefana, Filipa i Aleksandra.
26. 02. 2026. u 16:48
Komentari (0)