STANOJEVIĆ POSLE DERBIJA: Ne mogu da budem nezadovoljan, čestitam Zvezdi na osvojenom Kupu (VIDEO)

25. 05. 2021. u 22:16

CRVENA zvezda je osvojila Kup Srbije posle devet godina, pobedom nad Partizanom sa 4:3 nakon boljeg izvođenja penala. Komentar utakmice dao je trener crno-belih Aleksandar Stanojević.

СТАНОЈЕВИЋ ПОСЛЕ ДЕРБИЈА: Не могу да будем незадовољан, честитам Звезди на освојеном Купу (ВИДЕО)

On je čestitao rivalu na pobedi i nema šta da zameri svojih igračima.

- Mislim da je utakmica bila takmičarska, nije bila lepa za oko, 120 minuta smo se borili i mi i oni, ne mogu da budem nezadovoljan, čestitam Zvezdi na osvojenom Kupu - rekao je Stanojević za kameru "Arena Sport" televizije.

Podsetimo, posle 120 minuta fudbala nije bilo golova, a poslednja dva penala za Partizan nisu iskoristili Miloš Jojić i Nikola Štulić. Oba je odbranio Milan Borjan.