NEVIĐENO! Ovako su Rumuni ostavili svlačionicu nakon što ih je Holandija izbacila sa EURO 2024 (FOTO)
Cela Rumunija je bila tužna kada su njeni fudbaleri deklasirani u osmini finala Evropskog prvenstva. Nadale su se naše komšije da će moći da ponove sjajnu partiju, kao sa otvaranja EURO 2024, ali... Na kraju je sve završeno bolno. Zapravo, završeno je - fantastično.
FOTO: Tanjug/AP
Rumuni su šampionat Evrope "otvorili" deklasirajući Ukrajinu. Potom su izgubili od Belgije, a odigravši taman koliko im treba sa Slovačkom - zauzeli su prvo mesto u grupi E.
Čelna pozicija im je omogućila da protiv Holanđana igraju osminu finala, ali...
To što je rival bio tek treći u svojoj, D grupi (iza Austrije i Francuske), nije bio olakšavajući posao.
Holandija je napunila mrežu Rumunije i prošla dalje, a Rumuni su potom uradili nešto sjajno.
Iako eliminisani sa kontinentalnog prvenstva, ostavili su u savršenom redu svlačionicu u Minhenskoj areni.
I ostavili su jedno pismo.
U njemu su, na svom, i na jeziku zemlje-domaćina, nemačkom, izrazili zahvalnost za gostoprimstvo i organizaciju EURO 2024.
Ako vas Evropsko prvenstvo u fudbalu zanima, sve ono najvažnije i najzanimljivije u vezi sa njim - pratite na posebnoj stranici portala "Novosti" posvećenoj EURO 2024.
Bonus video: TUČA NAVIJAČA NA EURO 2024: Albanci napali srpske navijače, ali kada se čulo "Juriš!" - nisu se dobro proveli
Preporučujemo
SKANDAL? Vimbldon nije uvrstio Novaka Đokovića među odabrane šampione, a evo i zašto
03. 07. 2024. u 20:04
KO BI SE OVOME NADAO: Klub koji sa klupe predvodi dželat Srbije i Crne Gore na pragu je ulaska u drugu fazu Lige šampiona!
Karabag, ciljajući da prekine seriju od pet utakmica bez pobede protiv holandskih timova u Evropi, dočekuje Ajaks na "Republičkom stadionu Tofik Bahramov" u okviru šestog kola Lige šampiona.
10. 12. 2025. u 07:40
HRVATSKA U ŠOKU: Evo šta su "grobari" iz Beograda uradili Bed blu bojsima, navijačima FK Dinamo Zagreb! (FOTO)
Dok Hrvatska još priča o tamošnjem derbiju, u kome su se sastali Dinamo Zagreb i Hajduk Split, kao nova tema tamošnjoj javnosti nametnula se - vest iz Srbije.
09. 12. 2025. u 20:50
Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića
DETINjSTVO glumca Jova Maksića oblikovalo se u maloj seoskoj sredini podno Dinare, u selu Plavno kod Knina, gde je porodica živela zbog očevog svešteničkog službovanja. Rani period života opisuje kao vreme potpune slobode i radosti, kada je gotovo čitavo selo bilo prostor za igru i maštarije. U takvoj atmosferi formirala se njegova emotivna struktura — vezanost za zajednicu, toplina porodičnih odnosa i zahvalnost za jednostavne stvari.
07. 12. 2025. u 11:41
Komentari (1)