POSLEDICE BOJNOG OTROVA: Poznati pevač objavio fotografiju iz bolnice, ima poruku za sve (FOTO)
PEVAČ Dado Glišić dugo se borio protiv korona virusa, a o svojoj borbi u više navrata javno je govorio i savetovao ljudima da se paze, pogotovo putem društvenih mreža.
Foto: Instagram/Printskrin/dado_glisic
Iako nije više zarazan, kako je Glišić i sam rekao, posledice i dalje oseća.
On je na društvenoj mreži Instagram objavio fotografiju iz bolničkog hodnika VMA na kojoj se vidi kako prima infuziju.
- I posle dva meseca posledice kovida. Ljudi čuvajte se - istakao je Dado.
Foto: Instagram
Podsetimo, Dado se zarazio korona virusom početkom novembra, a nekoliko dana nakon toga pogoršalo mu se stanje. Borio se za vazduh, kako je napisao u ranijoj objavi, i dva puta je bio hospitalizovan.
Pevač je u tom periodu objavo i na Insta-storiju da mu je Kovid-19 uticao na rad bubrega, te je priložio rezultat određenih analiza koje, po njegovim tvrdnjama, na to ukazuju.
Foto: Instagram/Printskrin/dado_glisic
Preporučujemo
OVO JE BORBA ZA VAZDUH: Pevač Dado Glišić ponovo u bolnici zbog virusa korona
22. 11. 2020. u 14:36
SJAJNE VESTI IZ BIONTEK-FAJZERA: Vakcina efikasna protiv mutiranog virusa
12. 01. 2021. u 17:51
MILICA I VUK NERAZDVOJNI: Uživaju u snežnim čarolijama na Mokroj Gori
12. 01. 2021. u 11:43 >> 19:31
NIKAD JAČI UDARAC ZA RUSE OD POČETKA RATA: Ukrajinske rakete letele više od 1.300 km, pogođena ključna fabrika (VIDEO)
UKRAJINA je u subotu uveče pogodila jedno od strateški najznačajnijih odbrambenih postrojenja Rusije, napavši Votkinski mašinski zavod u udaljenom regionu, skoro 1.300 kilometara od ukrajinske granice - što predstavlja najdublji udar ikada izveden ukrajinskim oružjem domaće proizvodnje.
25. 02. 2026. u 12:25
CEO REGION JE ZGROŽEN! Evo šta je uradila takmičarka lažne države Kosovo kada je videla Srpkinju na pobedničkom postolju
BRUKA i sramota na jednom od evropskih takmičenja u tekvondou za mlade u Sarajevu!
25. 02. 2026. u 11:35
"NEMA KO DA NASEČE DRVA": Rusko selo izgubilo skoro sve muškarce u ratu u Ukrajini
U RIBARSKOM selu Sedanka, na ruskom dalekom istoku, svakodnevni život je bio težak i pre rata u Ukrajini. Većina kuća nema osnovnu infrastrukturu, kao što su voda, unutrašnji toaleti ili centralno grejanje, iako zimske temperature često padnu i na -10 stepeni Celzijusa.
24. 02. 2026. u 09:43
Komentari (2)