SA SLOBOM PEVA, SA GOBELJOM CVETA: Folkerka Katarina Grujić o nastupu u novogodišnjoj noći i ljubavnoj idili
SITUACIJA oko pandemije kovida 19 remeti ili ruši planove brojnim pevačima već mesecima, pa tako, očekivano, iako je sredina novembra, još uvek se ne raspreda o tome ko će gde nastupati za Novu godinu, i šta će, uopšte, biti moguće organizovati.
Foto Instagram/katarinagrujic.doll
Ćutanje na tu temu je, ipak, prekinula Katarina Grujić. Jedna od najseksepilnijih pevačica mlađe generacije objavila je na "Instagramu" da će za doček 2021. pevati, zajedno sa Slobom Radanovićem, u "Stadion holu" (šoping-centar "Stadion") na Voždovcu.
- Dragi prijatelji, kada se uzme u obzir da je novogodišnji nastup davno zakazan i najavljen, ja se iskreno nadam da će situacija sa kovidom 19 ići u pozitivnom smeru, i da se družimo u najluđoj novogodišnjoj noći sa mojim dragim kolegom Slobom Radanovićem - napisala je Kaća na "Instagramu".
Vrlo brzo su se nanizali komentari njenih oduševljenih pratilaca koji su uvereni da je to sjajna kombinacija i da, uz njih dvoje, sledi najbolji doček Nove godine u Beogradu. Ima i onih koji su otišli korak dalje, i poželeli da Kaća i Sloba snime duet.
Jedan drugi poznat muškarac je, ipak, u njenom fokusu - fudbaler Crvene zvezde Marko Gobeljić. Njih dvoje su jedan od najintrigantnijih parova u poslednje vreme u Srbiji. Mnogi Kaći zavide zbog ljubavi sa popularnim Gobeljom.
- Ja zaista nisam osoba koja ulazi u sukobe, koja se raspravlja i prepire, mada, iskrena da budem, znam da sam mnogima trn u oku i da me mnoge koleginice mrze - priča Grujićeva za beogradske medije. - Ljubomorne su na moju sreću, zavide mi na partneru, ljubavi koju osećam, a neke me kopiraju šta god da uradim, obučem ili kakvu god frizuru da napravim. Evo, baš nedavno sam odsekla šiške, i nije prošlo ni nekoliko dana, sve su ih odsekle. Zbog toga ću sad morati da se ofarbam u crno i nadogradim je do d**eta, pa da vidimo da li će isto učiniti i one.
AMERIKANCI PIŠU: Srbija prva nabavila hipersonične balističke rakete u Evropi, revolucija u povećanju vatrene moći (FOTO)
FOTOGRAFIJE koje prikazuju lovački avion MiG-29 Ratnog vazduhoplovstva Srbije sa dve balističke rakete CM-400AKG kineske proizvodnje ukazuju na to da je Srbija postala drugi strani korisnik ovog tipa raketa, što značajno menja ranije veoma ograničene udarne mogućnosti ovih aviona, piše američki specijalizovani magazin "Militari voč" u tekstu pod nazivom "Prve hipersonične balističke rakete u Evropi: Srpski lovci MiG-29 integrisali kinesko naoružanje za revolucionarno povećanje vatrene moći".
11. 03. 2026. u 16:26
HAOS U CRNOGORSKOM PARLAMENTU: Prekinuta sednica, poslanici DPS-a opkolili sto predsedavajućeg
SEDNICA Skupštine Crne Gore prekinuta je danas nakon što je predsedavajući u tom momentu potpredsednik parlamneta Boris Pejović (PES) oduzeo reč poslanici opozicione Demokratske partije socijalista Aleksandri Vuković Kuč.
11. 03. 2026. u 17:06
"U HRVATSKOJ IRANSKA TERORISTIČKA JAZBINA" Milanović ljut na Izraelca: "Braco, ovo je Zagreb - ne Tel Aviv!"
PREDSEDNIK Hrvatske Zoran Milanović komentarisao je navode izraelskog ambasadora Gerija Korena da se usred Zagreba nalazi teroristička jazbina u iranskoj ambasadi.
11. 03. 2026. u 13:59
Komentari (0)