ŽIVOT IH NIJE MAZIO: Pevač se poistovetio sa ženom koja je prošla kroz najteže trenutke (FOTO)
PEVAČ Dule Lušin objavio je novu duetsku pesmu s koleginicom Sonjom Kocić pod nazivom “Dva života”.
Foto: Ljubica Arsenović
Pesma koja je već mnoge dirnula i osvojila, nastala je saradnji dvoje pevača koji godinama rade zajedno, a osim lepih prošli su i teške trenutke. Emotivnu pesmu za Duleta i Sonju napisao je i komponovao Vuk Matić koji je ovim dodatno povezao ovo dvoje poznatih muzičara.
Foto: Ljubica Arsenović
Sonja, koja je godinama na muzičkoj sceni, pre dve godine je govorila o teškom razvodu i odgajanju ćerke.
Ona je tada istakla da iako je verovala da će sa suprugom ostariti, sve se dogodilo potpuno drugačije i morala je da nastavi sama s ćerkom uz veliku borbu.
Foto: Ljubica Arsenović
Sonja i Dule imali su teške životne padove, ali i uspone i sve su to sada pretočili u emotivne stihove koji teraju na suze.
BONUS VIDEO:
ŠAMPIONI U FOKUSU: Anđela Vuković | Radoznalost je njena supermoć
SUKOB NAM JE PRED VRATIMA Rute upozorava: Mi smo sledeća meta Rusije
RUSIJA bi mogla da bude spremna da upotrebi vojnu silu protiv NATO-a u narednih pet godina, smatra generalni sekretar NATO-a Mark Rute.
11. 12. 2025. u 15:46 >> 16:40
OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne
SREĆKO Stefanović (22), Saša Stanković (22) i Dalibor Petrović (24) oglašeni su danas krivim u Višem sudu u Beogradu za teško ubistvo Stanimira Brajkovića (74) na bezobziran i nasilnički način u zatvoru Padinska Skela početkom februara 2024. godine. Ovom prvostepenom presudom Stefanović je osuđen na 19 godina zatvora, a Stanković i Petrović na po 18 godina.
11. 12. 2025. u 16:22
OVO JE STRAŠNO! Uznemirena Bilja otkrila gde je Aca bio u vreme MASAKRA - pevač mesecima u Australiji
PEVAČICA Biljana Jevtić oglasila se povodom terorističkog napada koji se dogodio u Sidneju. Njen suprug, pevač Aleksandar Aca Ilić, poslednja tri meseca proveo je upravo u tom gradu.
14. 12. 2025. u 19:24
Komentari (0)