DOŽIVELA NERVNI SLOM: Pevačica htela da obriše sve što je uradila, ali se predomislila
NAKON uspeha koji je doživela pesma “Svetlo” pevačica Rada Sarić objavila je novu pesmu “Jači smo” koja je za kratko vreme osvojila srce publike.
Foto: Bojan Stevanović
Pozitivni komentari ispod pesme se samo ređaju, a Rada je za "Večernje novosti" podelila utiske sa samog snimanja spota.
- Za jedan dan smo uspeli da snimimo spot, sjajan posao smo uradili. Moj tim i ja smo uigrana ekipa tako da nam nije bilo teško da završimo za jedan dan sve - kaže ona i dodaje:
- Kada sam čula pesmu prvi put, znala sam da je to to. Teško je naći dobru pesmu nakon hita kakav je “Svetlo”, ali je ova pesma definitivno prava.
Međutim, Rada je otkrila i da nije sve išlo lako i bez problema pa je tako samo pola sata pre izlaska pesma razmišljala da li treba da se objavi.
- U horoskopu sam devica, kod mene mora sve da bude pod konac i perfektno. Pogledala sam spot još jednom pre objavljivanja i odjednom mi se neke scene ipak nisu sviđale. Počela sam panično da zovem sve iz tima kako bih se sa njima posavetovala. Doživela sam nervni slom, htela sam da obrišem spot i da sve ponovo snimimo. Nakon razgovora, shvatila sam da je to sve ishod pozitivne treme i uzbuđenja - zaključila nam je Rada, koja je prezadovoljna reakcijom publike i pozitivnim komentarima koji se samo ređaju.
Restoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTO
"TREBA ODATI PRIZNANjE VUČIĆU I SRBIJI, MORAMO ZAŠTITI SRBE OD KURTIJA" Montgomeri očitao lekciju medijima u CG o Kosovu i Metohiji
U INTERVJUU za crnogorski "Dan", Vilijam Montgomeri, bivši američki ambasador u SR Jugoslaviji, osvrnuo se na situaciju na Kosovu i Metohiji.
15. 05. 2026. u 13:16
Srušio se avion kod glavnog grada: Poginuli svi putnici i pilot
Vazduhoplovna civilna uprava Južnog Sudana saopštila je danas da se srušio avion jugozapadno od glavnog grada Džube, pri čemu je poginulo svih 14 osoba koje su bile u letelici.
27. 04. 2026. u 16:49
FARMER OSTAVIO 5 KRAVA NA PUSTOM OSTRVU: 130 godina kasnije naučnici nisu mogli da veruju šta vide
PRIČA o pet krava ostavljenih na izolovanom ostrvu Amsterdam u Južnom okeanu prerasla je u jedno od najneobičnijih poglavlja moderne biologije.
14. 05. 2026. u 14:24 >> 20:55
Komentari (0)