SPOMENULA JEZIVO PROKLETSTVO I BLAGO KOJE JE NESTALO: Dragana Mirković otkrila sve o velelepnom dvorcu
OTKAKO su Dragana i Toni objavili da se razvode, javnost ne prestaje da bruji o tome.
Foto: Dejan Milićević
Nedavno je odjeknula vest da se folk zvezda Dragana Mirković razvodi od svog supruga Tonija Bijelića, te je pevačica ovih dana na meti svih domaćih i regionalnih medija. U jeku porodične drame, Dragana je otvorila vrata svog velelepnog dvorca, u kom sada živi sa decom, i tom prilikom otkrila detalje koje javnost nije znala.
- Dvorac je bio onako u jako lošem stanju, dok je u kapeli samo oko donjih prozora nestalo slika, sve ostalo je ostalo u dobrom stanju. Mada smo mi sve to kompletno restaurirali. Ima ovde dve zanimljivosti u kapeli, figura sa ključem koja označava blago i figura mača koja označava oružje - objasnila je Dragana, a potom se dotakla i blaga o kom se dost pričalo, ali i pisalo.
- U dvorcu je pre ne znam koliko godina pronađeno oružje, ali blago nije pronađeno. Lično mislim da jeste i da je to neko odneo. Mi smo restaurirali kompletan dvorac i nismo pronašli blago, iskrena da budem i da jesmo ja bih ti predala tamo negde u muzej. Ne volim na taj način stečeno bilo šta, znači mora čovek sam da stekne i zaradi, pronaći blago to mi je kao neka vrsta, ne daj Bože prokletstva - istakla je ona u intervjuu za 24sata.hr.
Foto: Dejan Milićević
Podsetimo, poznato je da je Dragana, zajedno sa suprugom Tonijem i decom, godinama živela u dvorcu u Beču, a koji je procenjen na vrtoglavnih 20 miliona.
BONUS VIDEO:
NI NA VRHUNCU NISAM ZABORAVIO ODAKLE SAM POČEO | "Novosti" intervju | Miroslav Ilić
Preporučujemo
NAJVEĆE ZVEZDE NA JEDNOM MESTU: Oni se takmiče na "Beogradskom proleću" (FOTO)
28. 03. 2024. u 17:20
"TA KUĆA JE STVARNO UKLETA" Majci i ocu prerezao grkljan, pa sebi isekao vene: Novi detalji porodične tragedije u Čačku
PRVI rezultati istrage tragedije koja je otkrivena u subotu ujutru u porodičnoj kući u blizini „Slobodine“ raskrsnice u Čačku, govore da je Vladimir Čarapić (47) nožem preklao vrat svojoj majci Mili (72), a potom i svom ocu Neđu (79). Zatim je sebi istim sečivom naneo više uboda po grudima i stomaku, a na kraju je prerezao vene leve ruke i tako na smrt iskrvario.
07. 12. 2025. u 13:36
NOVO REŠENjE ZA UKRAJINU: Evropa pravi plan u slučaju da se SAD povuku iz konflikta
EVROPSKE diplomate pripremaju scenario podrške Ukrajini u slučaju povlačenja SAD iz konflikta, prenosi Blumberg, pozivajući se na izvore.
07. 12. 2025. u 13:19
Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića
DETINjSTVO glumca Jova Maksića oblikovalo se u maloj seoskoj sredini podno Dinare, u selu Plavno kod Knina, gde je porodica živela zbog očevog svešteničkog službovanja. Rani period života opisuje kao vreme potpune slobode i radosti, kada je gotovo čitavo selo bilo prostor za igru i maštarije. U takvoj atmosferi formirala se njegova emotivna struktura — vezanost za zajednicu, toplina porodičnih odnosa i zahvalnost za jednostavne stvari.
07. 12. 2025. u 11:41
Komentari (0)