DETALJI NESREĆE U KOJOJ JE POVREĐEN DŽEREMI RENER: Poznati glumac izgubio mnogo krvi - Sečivo mašine prešlo preko njega, komšija ga spasao
GLUMAC Džeremi Rener teško je povređen tokom vikenda u nesreći prilikom čišćenja snega, zbog čega je bio u "kritičnom, ali stabilnom stanju".
Foto: Profimedia
- Možemo da potvrdimo da je Džeremi u kritičnom, ali stabilnom stanju, sa povredama koje je zadobio nakon što je ranije danas doživeo nesreću dok je čistio sneg - rekao je portparol za Holivud riporter.
Dedlajn je izvestio da je Rener avionom prebačen u bolnicu.
Glumčeva komšinica sada je američkim medijima otkrila detalje nesreće.
Naime, Rener je pokušavao da mašinom za čišćenje snega očisti prilaz svoje kuće na jezeru Taho.
Komšija je za TMZ rekao da su sečiva mašine slučajno prešla preko Džeremijeve noge, zbog čega je on izgubio mnogo krvi.
Pomogao mu je komšija koji je slučajno lekar. Previjao je nogu dok su čekali hitnu pomoć.
Nesreća se dogodila 1. januara 2023. godine nešto pre 10 sati, a glumac je helikopterom prebačen u bolnicu. Izvori kažu da su pored noge povređeni i drugi delovi Džeremijevog tela.
BONUS VIDEO: BOND, DžEJMS BOND - Pre 60 godina snimljen prvi film o „agentu 007“
Preporučujemo
DANIJELA SLOMLjENA: "Ceo dan mi se plače, nadam se da si na boljem mestu"
08. 12. 2025. u 22:12
KEJT VINSLET O PRITISCIMA LEPOTE KOJI MENjAJU HOLIVUD: "Zastrašujuće je"
08. 12. 2025. u 21:00
"TA KUĆA JE STVARNO UKLETA" Majci i ocu prerezao grkljan, pa sebi isekao vene: Novi detalji porodične tragedije u Čačku
PRVI rezultati istrage tragedije koja je otkrivena u subotu ujutru u porodičnoj kući u blizini „Slobodine“ raskrsnice u Čačku, govore da je Vladimir Čarapić (47) nožem preklao vrat svojoj majci Mili (72), a potom i svom ocu Neđu (79). Zatim je sebi istim sečivom naneo više uboda po grudima i stomaku, a na kraju je prerezao vene leve ruke i tako na smrt iskrvario.
07. 12. 2025. u 13:36
NOVO REŠENjE ZA UKRAJINU: Evropa pravi plan u slučaju da se SAD povuku iz konflikta
EVROPSKE diplomate pripremaju scenario podrške Ukrajini u slučaju povlačenja SAD iz konflikta, prenosi Blumberg, pozivajući se na izvore.
07. 12. 2025. u 13:19
Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića
DETINjSTVO glumca Jova Maksića oblikovalo se u maloj seoskoj sredini podno Dinare, u selu Plavno kod Knina, gde je porodica živela zbog očevog svešteničkog službovanja. Rani period života opisuje kao vreme potpune slobode i radosti, kada je gotovo čitavo selo bilo prostor za igru i maštarije. U takvoj atmosferi formirala se njegova emotivna struktura — vezanost za zajednicu, toplina porodičnih odnosa i zahvalnost za jednostavne stvari.
07. 12. 2025. u 11:41
Komentari (0)