STRANI MEDIJI: Bred Pit i DŽenifer Aniston ponovo zajedno?
KAKO strani mediji prenose, poznati glumci i bivši supružnici Dženifer Aniston i Bred Pit već šest meseci žive u Parizu, daleko od očiju javnosti.
Foto EPA
Naime, prema pisanju magazina "InTouch", nekada omiljeni par Holivuda 15 godina nakon razvoda ponovo uživa u ljubavi već šest meseci. Kako saznaju, Anistonova se trenutno nalazi u Parizu na snimanju drugog dela filma "Ubistvo na jahti", a fanovi su ubrzo saznali da se i Bred Pit vrzma po francuskoj prestonici, jer želi da lepoj glumici pravi društvo.
- Nije slučajno što su Bred i Džen u Parizu u isto vreme - tvrdi anonimni izvor magazina.
- Par je obnovio svoju romansu... Mesecima su bili skriveni u penthausu od 25.000 dolara po noći u Four Seasons George V - dodaje izvor.
Prema rečima anonimnog izvora časopisa "InTouch", stvari u vezi se odvijaju baš kako treba, ali su naučili na svojim greškama i ne žele da se javno eksponiraju već u miru da uživaju u svojoj ljubavi.
Međutim, postoje mediji koji tvrde da je ova glasina apsolutno neosnovana. Sam naslov "Bred i Džen žive zajedno u Parizu 6 meseci!“ je čista laž, tvrde. Anistonova i Pit sigurno ne žive zajedno u Parizu, jer niko od njih nije bio toliko dugo u ovom gradu.
Foto: Instagram
Kako navode, glumica je veći deo februara provela na Havajima snimajući isti projekat koji ju je doveo i u Pariz. Aniston i Pit sigurno mesecima ne žive zajedno u Parizu jer niko od njih nije bio toliko dugo u Parizu. Pojedini medij navode da je Anistonova u Francuskoj isključivo zbog posla i da ne namerava da tu ostane mesecima nakon snimanja.
Bez ijedne zajedničke fotografije i očevidaca, navode da je jasno da nema razloga da se veruje da su Anistonova i Pit ponovo zajedno. Potpuna je koincidencija da su sleteli u Pariz u istom periodu.
(B92)
POTPISUJE SE ISTORIJSKI UGOVOR: Vojvodina postaje čvorište Evrope, kreće gradnja gigantske saobraćajnice (FOTO/VIDEO)
PROJEKAT Osmeh Vojvodine obuhvata izgradnju 185 km brze saobraćajnice, sa 46 mostova i 34 nadvožnjaka, čime se smanjuje vreme putovanja.
18. 03. 2026. u 09:30
KULT PREDAKA U PLAMENU MRŽNjE: 45 godina od paljenja konaka Pećke patrijaršije – Zločin koji je najavio Martovski pogrom
OVE sedmice pre tačno 45 godina, srpski narod i Srpska pravoslavna crkva zanemeli su pred prizorom koji je nagovestio decenije stradanja na Kosovu i Metohiji.
17. 03. 2026. u 19:10
EKSPLOZIV BIO SPREMAN: "Digli bismo u vazduh aerodrom na Grenlandu"
DVA MESECA pre izraelsko-američkog napada na Iran, Danska je bila spremna da oružano brani svoj suverenitet nad Grenlandom.
19. 03. 2026. u 14:12
Komentari (0)