"TAJNE" STIŽU KRAJEM JANUARA: Nataša Bekvalac najavila spot za novu pesmu
NOVOSADSKA šećerlema, kako zovu pop pevačicu Natašu Bekvalac (41), nakon novogodišnjih koncerata trenutno uživa sa ćerkama na Zlatiboru i puca od ponosa što mlađa devojčica Katja uči da skija.
Foto Instagram/bekvalceva
I ona i njen muzički tim su sada na kratkom odmoru, ali je Nata svojoj vernoj publici obećala novu pesmu, pod nazivom "Tajne" i stihom "probala sam život, veruj, probala sam svašta".
- Čim se malo odmorimo, spremam vam album i predivnu muziku - poručila je Bekvalčeva. - Uživam u snimanju albuma. Spot i pesma "Tajne" izlazi krajem januara. Ne mogu da dočekam da je osetite.
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"JESTE, ŠEST GODINA SMO GLUMILI PAR" Rada o vezi sa Milanom, stavila tačku na spekulaije: "Popović nas je naterao..."
"MENE je to tada smetalo, nisam se snalazila..."
07. 07. 2026. u 09:36
NOVINARKA MARIJA NAĐENA MRTVA U AUTU: Kamere snimile poslednje trenutke
GRČKU je potresla vest o iznenadnoj smrti novinarke Marije Antonijanaki, koja je pronađena mrtva u svom automobilu u Iraklionu na Kritu.
06. 07. 2026. u 10:26
"SPAVAO BIH S NjOM I OŽENIO JE!" Skandal premijera Australije sa Kajli Minog - oženio se pre 6 meseci, a sad se izvinjava
AUSTRALIJSKI premijer Entoni Albaneze uputio je nedvosmisleno izvinjenje zbog komentara o pop zvezdi Kajli Minog koje je prošle nedelje izneo tokom gostovanja u jednom podkastu. Njegove izjave izazvale su talas osuda, a kritičari su ih nazvali „potpuno neprimerenim” i poručili da „omalovažavaju funkciju premijera”, piše Bi-Bi-Si.
06. 07. 2026. u 18:21 >> 18:21
Komentari (0)