BRAVO KRALJU! Karleuša čestitala Piksiju uz srpsku trobojku - oduševljena uspehom naših fudbalera (FOTO)
NAKON što su se "orlovi" fantastičnim pogotkom Aleksandra Mitrovića u 90. minutu plasirali na Svetsko prvenstvo u Kataru 2022, ovim povodom na svom Instagram profilu oglasila se i pevačica Jelena Karleuša.
Foto Instagram/karleusastar
Iako njen suprug nije u sastavu reprezentacije, Karleuša nije krila oduševljenje zbog pobede Srbije na utakmici protiv Portugala, pa se oglasila na svom Instagram nalogu.
Ona je objavila fotografiju selektora Dragana Stojkovića Piksija i uputila svoje čestitke njemu i Fudbalskom savezu Srbije.
- Bravo kralju - napisala je JK, a uz fotku je dodala i srpsku trobojku.
Foto: Instagram/karleusastar
BONUS VIDEO:
KAKO PROVERITI RADNI STAŽ: Jelica Timotijević iz PIO fonda u novoj epizodi Ft1P
Preporučujemo
CECA I KARLEUŠA DOPUTOVALE ZAJEDNO: Pevačice se srele na istom letu iz Beča za Beograd
14. 11. 2021. u 15:06
VIDNO POTRESENA, SVA U CRNOM: Jelena Karleuša na sahrani Marinka Rokvića (FOTO)
11. 11. 2021. u 14:49
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
UKRAJINA JE PALA NA KOLENA: Stigao ultimatum koji ne smeju da odbiju
LIDER poljske opozicione partije Pravo i pravda i bivši premijer Poljske Jaroslav Kačinjski poručio je da Ukrajina ne može biti primljena u Evropsku uniju dok ne odbaci politiku veličanja Stepana Bandere, Ukrajinske ustaničke armije i Organizacije ukrajinskih nacionalista.
05. 07. 2026. u 07:22
ZELENSKI ODLAZI U ISTORIJU? Ovaj čovek ulazi u trku za predsednika Ukrajine
VALERIJ Zalužni, bivši vrhovni komandant i trenutni ukrajinski ambasador u Ujedinjenom Kraljevstvu, rekao je sadašnjem predsedniku zemlje, Volodimiru Zelenskom, da namerava da postane novi predsednik Ukrajine.
01. 07. 2026. u 15:45
STRAŠNO: Predozirao se unuk Ere Ojdanića - drama u Resniku
UNUK Ere Ojdanića, Andrija Ojdanić danas se predozirao narkoticima, zbog čega je morala da reaguje hitna pomoć.
03. 07. 2026. u 18:30
Komentari (0)