ŽIVIM SA TOM RANOM I NE ŽELIM DA ZARASTE: Sergej Ćetković progovorio o gubitku oba roditelja - za sedam dana sahranio najmilije
PEVAČ Sergej Ćetković pre sedam meseci ostao je bez roditelja zbog virusa korona.
Foto Nemanja Novaković
On je sada za medije otkrio kako se danas nosi sa velikim gubitkom.
- To je rana s kojom moram da živim. Ni ne želim da zaraste. Gubitak oba roditelja za samo sedam dana napravio je toliko duboku ranu i veliki ožiljak na duši koji će zauvek ostati. Kao hrišćanin, znajući da su sada na boljem mestu i da smo svi mi ovde u prolazu, smiren sam i spokojan jer znam kakve sam roditelje imao i šta su zaslužili - rekao je on.
Da li nekada sami u četiri zida odsvirate nešto samo za njih dvoje?
- Ne, ali su oni non-stop tu, u mojim mislima, i na mnogim koncertima kroz neke pesme. Sam sa sobom im posvetim neku pesmu - izjavio je on.
Jeste li napisali neku pesmu samo za njih? Kako smoći snage za to?
- Ne znam da li sam dovoljno jak. Ne želim da moj bol otvori rane drugih. Poslednjih godinu i po je otišlo mnogo kvalitetnih i dobrih ljudi, prijatelja, poznanika i njihovih roditelja. Nisam siguran ni koliko bi to sada bilo pametno. Ne želim da svojom muzikom i stihovima budim najtužnije emocije. Ljude kojih više nema ne treba zaboraviti već ih svakog dana u molitvama oživljavati i vraćati se na sve one dane kada su bili tu i na sve one lepe trenutke koje smo proveli zajedno - rekao je Sergej.
(GLORIA)
Preporučujemo
SLIKA KOJA TERA SUZE NA OČI: Nikola objavio umrlicu oca Marinka Rokvića
10. 11. 2021. u 23:38
LEPA LUKIĆ: Znam da je Merima Njegomir bolesna, plakala sam kad sam čula vesti
10. 11. 2021. u 22:49
OVAJ ODGOVOR SMO SVI IŠČEKIVALI: Evo kada Ceca Ražnatović staje na ludi kamen
10. 11. 2021. u 20:13
ODLIKOVANjE MUZIČKOJ ZVEZDI: Elton Džon primio Orden časti u zamku Vindzor
10. 11. 2021. u 19:16
TRAMP ZAPRETIO UKRAJINI I EU: Nema ništa od oružja ako se vaši evropski saveznici ne pridruže deblokadi Ormuskog moreuza
AMERIČKI predsednik Donald Tramp zapretio je da će SAD prekinuti da snabdevaju oružjem Ukrajinu ukoliko evropski saveznici odbiju da se pridruže "koaliciji voljnih" za deblokadu Ormuskog moreuza, javlja danas Fajnenšel tajms, pozivajući se na izvore.
01. 04. 2026. u 22:03
PROVOCIRALI NA GODIŠNjICU NATO AGRESIJE: Uhapšena četvorica Albanaca u Srbiji, pogledajte snimke (VIDEO)
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova, Uprave kriminalističke policije uhapsili su na teritoriji Republike Srbije A. S. (1989), E. V. (1984), E. G. (1978) i A. C. (2005) državljane Republike Albanije zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivično delo izazivanje nacionalne, rasne i verske mržnje i netrpeljivosti.
24. 03. 2026. u 20:17
VILIJAM MONTGOMERI: "Kad smo bombardovali Srbiju, nismo imali dozvolu za prelet preko Hrvatske - Tuđman nije znao! Podela KiM jedini izlaz"
NEDAVNO je obeležena 27. godišnjica od početka NATO agresije na Saveznu Republiku Jugoslaviju.
30. 03. 2026. u 20:11
Komentari (1)