STANIVUKOVIĆ PONOVO ŠOKIRAO: Pogledajte kako su zaposleni u Gradskoj upravi Banja Luke jutros došli na posao (FOTO)

Новости онлајн

26. 04. 2021. u 13:54

GRDONAČELNIK Banjaluke, Draško Stanivuković, danas je ponovo pratioce na društvenim mrežama, ali i građane Banjaluke, iznenadio svojim postupkom.

СТАНИВУКОВИЋ ПОНОВО ШОКИРАО: Погледајте како су запослени у Градској управи Бања Луке јутрос дошли на посао (ФОТО)

Foto: Facebook/Draško Stanivuković

Naime, granonačelnik Banjaluke je zajedno sa zaposlenima u Gradskoj upravi jutros na posalo došao biciklom. 

Fotografije je objavio na društvenim mrežama, a zatim i dao obećanje da će ovo biti praksa koju će ponavljati.

- Dogovor imamo, od sada, kada god vreme bude dozvoljavalo, na posao ću dolaziti biciklom, zajedno sa svojim saradnicima i zaposlenima u Gradskoj upravi. Naša ideja je da Banja Luka bude uzor mnogim gradovima, po svemu, pa i po broju popunjenih parkinga za bicikle - napisao je Stanivuković.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića

Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića

DETINjSTVO glumca Jova Maksića oblikovalo se u maloj seoskoj sredini podno Dinare, u selu Plavno kod Knina, gde je porodica živela zbog očevog svešteničkog službovanja. Rani period života opisuje kao vreme potpune slobode i radosti, kada je gotovo čitavo selo bilo prostor za igru i maštarije. U takvoj atmosferi formirala se njegova emotivna struktura — vezanost za zajednicu, toplina porodičnih odnosa i zahvalnost za jednostavne stvari.

07. 12. 2025. u 11:41

Komentari (4)

Ćerka Luke Modrića više liči na Luku Modrića - od Luke Modrića (FOTO)