NESREĆA KOD ČELINCA: Pešak istrčao na ulicu, na njega naleteo autobus
NA magistralnom putu Čelinac-Teslić, u naselju Žitnjak, dogodila se saobraćajna nesreća.
Foto: Shutterstock/Ilustracija
U nesreći je povređen pešak, piše ATV.
Do nesreće je došlo kada je pešak istrčao na ulicu te je u tom momentu naišao autobus koji ga je udario, prenosi Srpskainfo.
Mladić je na ulicu istrčao iz obližnjeg ugostiteljskog obekta.
Trenutno nije poznat stepen povreda koje je mladić zadobio, a nakon nesreće je odvezen vozilom Hitne pomoći.
Na terenu je policija.
Preporučujemo
TEŠKA SAOBRAĆAJNA NESREĆA KOD BANATSKOG NOVOG SELA: Jedna osoba poginula, osam povređeno
01. 08. 2024. u 20:11
NESREĆA U ZEMUNU: Žena sa povredama glave i noge prevezena u Urgentni centar
01. 08. 2024. u 15:53
PODLETEO POD ŠLEPER: Negotinac stradao u teškoj saobraćajnoj nesreći
31. 07. 2024. u 16:27
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
AMERIKANCI BRUJE: Vučić najavio kupovinu HQ-9, Srbija bi mogla da ima najmoćniji PVO sistem u Evropi!
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić izjavio je juče, tokom prikaza novih i modernizovanih sredstava i sistema Vojske Srbije na vojnom aerodromu u Batajnici, da će Srbija nabaviti kineski protivvazduhoplovni sistem dugog dometa HQ-9, koji zapadni vojni analitičari ocenjuju kao pandan ruskom S-300, dok pojedine analize njegove sposobnosti porede i sa sistemom S-400.
29. 06. 2026. u 15:26 >> 15:52
UDARNO: Zelenski tvrdi da je Lukašenko prihvatio ultimatum
KOMUNIKACIONA oprema za koju Ukrajina tvrdi da je pomagala u podršci ruskim napadima dronova sa teritorije Belorusije prestala je da radi, rekao je predsednik Ukrajine Vladimir Zelenski novinarima danas, nekoliko dana nakon što je izdao ultimatum beloruskom predsedniku Aleksandru Lukašenku.
24. 06. 2026. u 18:41
UMRLA JE U BOLOVIMA, U 47. GODINI Njenu smrt Miloš nikada neće prežaliti: "Bolest je brzo napredovala"
"BOLEST je brzo napredovala. Za samo sedam godina ona je legla u krevet i bila je nepokretna do smrti."
25. 06. 2026. u 10:29
Komentari (0)