ŽESTOK OKRŠAJ HODŽA U NOVOM GRADU: Posvađali se u kafani oko zapisa, a onda je nastao lom

U NOVOM Gradu je pre četiri dana došlo do sukoba u jednom ugostiteljskom objektu, a mediji prenose da su akteri tuče bili aktuelni imam Medžlisa Islamske zajednice u Novom Gradu Mustafa I. i nekadašnji glavni imam Elvir V.

ЖЕСТОК ОКРШАЈ ХОЏА У НОВОМ ГРАДУ: Посвађали се у кафани око записа, а онда је настао лом

Foto: MUP RS

Tuča dvojice imama se dogodila u ponedeljak oko 17 sati u jednom ugostiteljskom objektu u Novom Gradu.

Pojedini mediji javljaju da je tuču izazvao Elvir V. koji je prvo verbalno, a onda i fizički nasrnuo na Mustafu I.

Motiv za napad na glavnog imama jeste taj što je Mustafa I, navodno, rekao Elviru V. da će mu oduzeti ključeve verskog objekta jer je sumnjao da se bavi nedozvoljenim radnjama, odnosno čitanjem zapisa.

– M.I. iz Novog Grada je u prijavi naveo da ga je 26. decembra u jednom ugostiteljskom objektu u Novom Gradu lice E.V. iz Bihaća fizički i verbalno napalo. Postupajući po prijavi policijski službenici su preduzeli zakonom propisane mere i radnje i utvrdili da je lice E.V. počinilo prekršaj po Zakonu o javnom redu i miru i protiv istog će nadležnom sudu biti dostavljen zahtev za pokretanje prekršajnog postupka – rekli su iz PU Prijedor.

(UNA)

BONUS VIDEO: UHAPŠENA DVOJICA TERORISTA SA FRANCUSKE POTERNICE - Policija upala u kamp za migrante kod Subotice

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

UDARNO: Zelenski tvrdi da je Lukašenko prihvatio ultimatum

UDARNO: Zelenski tvrdi da je Lukašenko prihvatio ultimatum

KOMUNIKACIONA oprema za koju Ukrajina tvrdi da je pomagala u podršci ruskim napadima dronova sa teritorije Belorusije prestala je da radi, rekao je predsednik Ukrajine Vladimir Zelenski novinarima danas, nekoliko dana nakon što je izdao ultimatum beloruskom predsedniku Aleksandru Lukašenku.

24. 06. 2026. u 18:41

Komentari (0)

JEDNA ULAZNICA, JEDNA PORUKA, MILIONI RAZLOGA ZA OSMEH: U prvoj sezoni Teatra humanosti donirano više od 11.000.000 dinara