IZMISLIO SVOJU OTMICU: Otkriveni novi detalji posle "nestanka" policajca Miloša Grahovca iz Nevesinja

Д. ЦУРАЋ

15. 06. 2022. u 06:30

POLICIJSKI službenici Policijske uprave Trebinje su Okružnom javnom tužilaštvu u Trebinju podneli Dopunu izveštaja o počinjenom krivičnom delu zbog postojanja osnovane sumnje da je M. G. počinio krivično delo - lažno prijavljivanje krivičnog dela.

ИЗМИСЛИО СВОЈУ ОТМИЦУ: Откривени нови детаљи после нестанка полицајца Милоша Граховца из Невесиња

Foto Privatna arhiva

M. G. se sumnjiči da je dana 30. 5. 2022. godine lažno prijavio razbojništvo, protivpravno lišenje slobode i krivično delo nedozvoljena proizvodnja i promet oružja ili eksplozivnih materija.

Kako nezvanično saznajemo, radi se o policajacu Milošu Grahovcu (na slici) iz Nevesinja, za kojim se četiri dana tragalo, nakon čega je pronađen u mestu Divin. On je osumnjičen da je lažno prijavio da je opljačkan i otet, a nakon što je pronađen, Grahovac je ispričao istražiocima da su ga oteli i opljačkali maskirani i naoružani otmičari.

Kako nezvanično saznajemo, policiji je u startu njegova izjava bila sumnjava jer po položaju vozila koje je pronađeno i drugim dokazima ništa nije ukazivalo na nasilno odvođenje vozača.

Takođe, njegovo vezivanje bilo je čudno, s obzirom na to da su mu bile zavezane noge i samo jedna ruka. U trenutku pronalaženja bio je iscrpljen, ali ne do iznemoglosti i nije imamo nikavih povreda što je takođe izazvalo sumnju kod istražitelja.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne

OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne

SREĆKO Stefanović (22), Saša Stanković (22) i Dalibor Petrović (24) oglašeni su danas krivim u Višem sudu u Beogradu za teško ubistvo Stanimira Brajkovića (74) na bezobziran i nasilnički način u zatvoru Padinska Skela početkom februara 2024. godine. Ovom prvostepenom presudom Stefanović je osuđen na 19 godina zatvora, a Stanković i Petrović na po 18 godina.

11. 12. 2025. u 16:22

Komentari (0)

ANA VOLELA TENISERA? Španski mediji brujali o njihovoj romansi - možda bi kraj njega bila srećnija